Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

persik

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Witajcie, mam krótkie pytanie. Jakie jest - szacunkowo lub z doświadczenia - skupienie w pdi ok 590 mm na odległości 25m? Kapsel od piwa czy bardziej w kierunku pokrywy od słoika? Ciężko mi to sobie wyobrazić, stad przychodzę o pomoc. Spokojnie, nie zamierzam strzelać do innych graczy z czterotakta z 25m :)
 2. Dobrze, widzę ze ten adapter jest bez regulatora, więc takie ciśnienie może rozwalić magazynek nieprzystawalny do co2. Czy użycie podobnego adaptera ale z regulatorem do ciśnienia greengazu zrobi robotę?
 3. Cześć! Mam replikę AAP-01 - wszystko super, ale ceny greengazu są strasznie wysokie. Reklama ostatnio podpowiedziała mi coś takiego - https://www.militaria.pl/arma_tech/adapter_co2_arma_tech_arc001_17020_sp_p106609.xml Adapter na kapsuły co2 12g przeznaczone na magazynki gg. Czy używanie tego zamiast buli greengazu jest bezpieczne, będzie działać i ma sens?
 4. Cześć! Chciałbym wymienić kable w mojej replice, bo te które dostałem wraz z zakupem (używana) są całe paskudnie polutowane i tylko czekać na jakieś zwarcie. Wypatrzyłem taki kabel: https://sklep.avt.pl/przewod-silikonowy-1-50mm2-392x0-07-izolacja-wzmocniona-czarny.html Zależy mi na tym kablu, bo to jedyny sklep, w którym znalazłem wszystkie elementy - deans, przewód, koszulki i konektory. Jednakże maksymalny prąd dla tego kabla (podane przez sklep) to 25A, a akumulator w teorii może wykładać stałe 31A. Czy to problem, czy może będzie dobrze? Przekrój kabla 1,5mm2 - pomiędzy 15 a 16 AWG.
×
×
 • Create New...