Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

luiz9012

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. Reku, ja mam tę 068A od pół roku. Narazie wszystko jest spoko. Akumulator jest w prowadnicy kolby, maksymalnie co możesz wsadzić to ok. 12cm na długość - wtyk mały deans. Ja mam aktualnie ten https://gunfire.pl/product-pol-1152205022-Akumulator-LiPo-1450mAh-7-4V-25C-stick.html. Jeśli chodzi o gearbox to prawdopodobnie nie ma różnic między tymi replikami. Możesz spytać producenta, dosyć szybko odpisują. Natomiast na pewno jest różnica w długości repliki i lufy. 068A ma tesz front keymod i to chyba trochę nietypowy keymode, także na pewno będzie ciężej z częściami typu chwyty wertykalne,
 2. Miałem ustawiony hop. Powinien być skręcony tak? Rozumiem, że przez kontakt z gumką spada fps? Podmucham dziś w lufę i sprawdzę, dzięki za radę :)
 3. dr88, dziś testowałem w swojej emce g&p ten sam zestaw co ty, tzn. promyk 407mm 6.03 i flat hop. Ciężko mi dokładnie określić zasięg, ale było około 60-65m skutecznego. Natomiast fpsy były mierzone i wyszło 360 na kulkach g&g 0.28. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z osiągów, ale ciekawi mnie skąd taka różnica w fpsach, bo wszystkie części są takie same jak u Ciebie no i emka praktyczni też (068A). Na następnej strzelance spróbuję jeszcze teflon fixa.
 4. Właśnie takiego rozwiązania jak w tym Madbullu szukałem + patenty z przedłużką i pewnie da się to w miarę ładnie spasować. Niestety na ten moment 350zł na tłumik nie wydam (swoją drogą wolałbym okrąg niż oktagon). Jako, że dłuższa lufa już do mnie idzie to chyba kupię samą przedłużkę, albo jakiś tani tłumik, a tę sprawę zostawię na przyszłość. W każdym razie, dzięki Wam wszystkim za super pomysły, przynajmniej wiem jak się za to zabrać na przyszłość.
 5. Sprytne, niestety nie pomoże mi to zbytnio, bo chcę wrzucić dłuższą lufę wewnętrzną, która będzie wystawała za gwint lufy zew. z 6-7 cm. Ten pomysł z krótszą lufą zewnętrzną jest do przemyślenie chociaż to pomysł droższy, bo muszę kupić i lufę i tłumik. Macie jeszcze jakieś pomysły?
 6. Witam, Posiadam replikę G&P 068A (http://www.asgshop.pl/produkt.php?cat=78&mid=166&id=5449). Czy istnieją tłumiki które można zamocować/zacisnąć na lufie zewnętrznej? Chciałbym uzyskać efekt wizualny podobny do tłumików w mp5 sd6, a dokładniej coś jak na tym zdjęciu https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/06/a4/c1/06a4c146470509b72c3f0376f288cdf6.jpg Chodzi o to, aby tłumik dochodził aż do chwytu keymod i zakrywał całą lufę zewnętrzną. Może są jakieś tłumik, gdzie gwint zaczyna się załóżmy w połowie, a może polecicie kogoś kto taki tłumik może wykonać?
 7. dr88, wszędzie gdzie czytam jest napisane, że dla cylindra typu 2 maksymalna długość lufy to 363mm. Gdzie wyczytałeś, że 407mm będzie ok? W ogóle to jak zasięg i skupienie po wymianie lufy? Jak będziesz miał chwilę to wrzuć fotkę jak te 072 wygląda z tłumikiem, ciekaw jestem. Tak ku przestrodze chciałbym powiedzieć, że jak chcecie wiedzieć jaką obecnie macie lufę to zmierzcie sami, a nie sugerujcie się danymi technicznymi ze sklepów. Przykładowo według ASGshopu moja replika ma lufę 305mm, a w rzeczywistości ma 335mm. W rezultacie myślałem, że kupiłem lufę trochę dłuższą niż miałem, a oka
 8. dr88, ciekawi mnie czy to kwestia zmniejszenia średnicy lufy (bo rozumiem, że to precka) czy rzeczywiście tej długości.
 9. DePleur, ekspertem nie jestem, ale między 363mm a 300mm nie zauważysz różnicy w osiągach. Sam 2 dni temu kupiłem precke promyka do g&p 068 i zastanawiałem się nad kupieniem dłuższej lufy i ukryciu jej w długim tłumiku, ale zrobiłem mały research po forach i ponoć nie ma różnicy w osiągach także zostałem przy krótszej lufie. Oryginalnie mam lufę 300mm, ale tłumik płomienia spokojnie przykryje jeszcze 2cm lufy, także jeśli Ci zależy na dłuższej lufie to sprawdź może masz podobnie, a są lufy promyka 310 czy 318mm (na jarmix-militaria widziałem).
×
×
 • Create New...