Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rysiekb

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Możesz podać więcej szczegółów odnośnie tej dodatkowej klasy. Trzy razy brałem udział w zawodach AA. Czy łapię się do tej klasy?
 2. Nie, mam 4. Są jeszcze nowe i dzieje się tak z każdym.
 3. Chodzi o tą część? http://www.evike.com...E_Hicapa_lg.jpg Porównałem swoje ze znalezionymi w internecie, i są identyczne. To przekoszenie powinno być.
 4. Witam, od pewnego czasu mam problem co któryś strzał. Pistolet przeładowuje i strzela ale kulka zostaje wyrzucona przez zamek i spada pod nogi. Czy ktoś miał taki problem z Hi-Capą 5.1 TM i jak można to rozwiązać?
 5. Co w tym roku z zawodami w Siemianowicach? Jest informacja, że się odbędą. Ale kiedy i gdzie pojawi się komunikat z dokładnymi informacjami o zawodach?
 6. Dzięki za odpowiedź. To jednak trochę przesadziłem zamawiając coś takiego: http://shop.ehobbyasia.com/tokyo-marui-hfc134a-gas-400g.html#.UvFQsbR0bk8
 7. Zaraz jak pistolet przyleciał miałem kupę pytań. Teraz trochę poszperałem i na większość znalazłem odpowiedzi. Ale jedno dalej mnie nurtuje. Gdzieś w necie znalazłem informację, że Hi-Cape napełnia się wyłącznie gazem gazem HFC134A gdyż innym można uszkodzić pistolet. Czy to prawda? Jakim Wy napełniacie swoje zabawki?
 8. Dzięki za filmik ale go znalazłem wcześniej. Chodziło mi raczej o rozbudowaną instrukcję w .pdf
 9. Moja Hi-Capa już dostarła z Azji. Czy na początek trzeba zrobić jakiś "rozruch"? Czy tylko napełnić magazynek, ustawić szczerbinkę i to wszystko?I jeszcze jedno instrukcja bardzo uboga i jest tylko po Japońsku. Czy może ktoś ma bardziej rozbudowaną i jakimś innym niż japoński języku (polski, angielski).
 10. Czy oferta jeszcze aktualna?
×
×
 • Create New...