Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bloodgharm

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Filmik z facebooka, kiedy to pokazywałem ją kolegom z teamu, z racji, że był nagryway przez aplikację facebooka, to jest ucięty. Oczywiście egzemplarze na sprzedaż będą ładniej zrobione niż ten prototyp (tamte chwilowe problemy były związane z tym, że styki na baterii uciekały)
 2. Bloodgharm

  Bomba ASG

  W sumie to nie wiem, czy będzie to odpowiedni dział, ale nie wiem gdzie indziej to wrzucić. Czy byłoby chętnych do kupna bomb do ASG? Bomba działa na zasadzie prostych zapalników, ma system obejścia, można ją rozbroić poprzez odłączenie odpowiedniego kabla, jeśli zostanie odpięty inny - bomba uruchamia zapalnik dając czas na ucieczkę dla sapera. Ładunkiem może być praktycznie każda petarda, ale trzeba odpowiednio podłączyć ją do zapalnika, co nie jest trudne. Bomba posiada czasomierz, który przy odpowiedniej konfiguracji można ustawić nawet do 12 godzin. Koszt takiej bomby wynosiłby 60 zł + przesyłka. Jakieś opinie? Jedną wypróbowaliśmy na strzelance, ale została trochę rozwalona, bo saper wkurzył się, że 3 razy nie trafił w odpowiedni kabelek i trochę ją zmasakrował.
 3. Witam. Ostatnio kupiłem tą replikę u krakmana, rozpakowałem, nasmarowałem to co trzeba i zaczynamy strzelanie (w domu oczywiście). Wszystko fajnie, aż tu nagle, przy 5-6 wymianie magazynka, pierdykły ramiona szczęk w magazynku. Z tego co czytałem to jest to dosyć częsta sprawa. Nie możnaby zrobić tej części z metalu, jak reszta magazynku? Ta jedna część jest wybitnie beznadziejna.
 4. Witam, mam problem ze złamaną częścią magazynka do repliki TT - 33. Odłamało się to co każdemu użytkownikowi repliki (i to już pierwszego dnia strzelania :icon_evil: ). Chodzi o tą http://www.srshop.co...?PNO=P00770#ctn część. Mam do wyboru zamawianie nowego magazynku od taiwanguna, albo zamawianie tej części od SRC. Nie chcę robić i tego i tego. Tu pojawia się moje pytanie, czy jest ktoś, kto mógłby stworzyć tą część z jakiegokolwiek metalu? Czy w ogóle istnieje taka opcja?
 5. Witam. Ostatnio odnalazłem w domu akumulator od repliki brata, a mianowicie jest to FIREFOX Ni-Mh 2/3A 1500mAh 8.4V. Naładowałem go, podłączyłem do repliki i nic. Słychać jak silnik nie tyle co się rusza, ale chyba nawet podciąga sprężynę, ale dalej nic się nie dzieje. Sprawą tego jest pewnie to że przez długi czas leżał nie ładowany (myślę że to ok roku, a nawet półtora roku). Pytanie jest takie: czy można ten akumulator uratować? Czy da się z nim coś jeszcze zrobić?
 6. Witam Jestem w posiadaniu takiej oto pałatki: http://frontowiec.co...any-czarny-48-3 Przekopałem pół internetu i nigdzie nie znalazłem, jak powinno się składać ten płaszcz. Czy ktoś poratuje? Będę wdzięczny.
×
×
 • Create New...