Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Javier66

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Javier66

 1. Javier66

  G36 [BOYI]

  Dostałem swoją replikę. Wymienione mam w niej części na : + Silnik Tornado GP1000-S + SHS Polimerowa głowica tłoka + SHS Tłok 15 stalowych zębów + SHS Zestaw wzmocnionych zębatek 13:1 + SHS Uszczelniona dysza do G 36 Replika strzela ładnie, Posiada fajny dźwięk. BlowBack daje dużo frajdy. I mam pytanie. Otóż dzisiaj zauważyłem po krótkim strzelaniu, iż w pewnej chwili po oddaniu 2-3 strzałów replika traci fps. Po wymianie magazynka sytuacja ta dzieje się ponownie. 2-3 strzały i spadek fps. Zamiast 50 m kulki lecą na 20-25m. Ktoś wie co to może być?
 2. Zakupiłem w Jar Mix replikę oraz parę ulepszeń do niej. Obsługa na duży plus, kontakt z klientem na wysokim poziomie, serwis również wywiązuje się ze swoich obowiązków. Wysyłka szybko dotarła do mnie. Polecam sklep jak najbardziej :)
 3. Mam pytanie. Do G36C firmy Boyi jaką lufa precyzyjną najlepiej by było wsadzić?
 4. Javier66

  G36 [BOYI]

  Już wiem dlaczego mi Blowback nie działał. ta blaszka mi się odhaczyła po prostu. Trzeba ją tylko na miejsce pod blowback dać. MrMCET you make my day :P
 5. Tak. Dzisiaj ma przyjechać kurier po replikę. Także myślę, iż wtorek bądź w środę będę miał broń u siebie z powrotem. A jak tylko będą wiedzieli co się stało to mają dać mi znać także wszystko jest w porządku :)
 6. Tak stockowa jak i LiPowa były ładowane. Dzisiaj dostałem telefon z serwisu i zasugerowali, iż tłok mógł się zablokować i akumulator 11,4 v powinienem użyć i raz strzelić. Spowodowało by to powrót tłoka na swoje miejsce. Niestety nie mam owego i serwis zasugerował, że na swój koszt wyślą kuriera po replikę i ją sprawdzą u siebie. Zobaczymy co to wyjdzie i ze strzelaniem i tą częścią, która się przesuwa swobodnie.
 7. Witam. Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z moim G36C Boyi. Niestety nie obeszło się bez problemów. Otóż po wyjęciu broni i podłączenia baterii, blowback nie działał ( próbowałem na stockowej i Lipowej). Dodatkowo, gdy przechylałem broń w lewo bądź w prawo to słyszałem jakby jakaś część się przesuwała. Podładowałem baterie stockową i ją podpiąłem. O dziwo blowback działał jak i szelest przesuwającej się części znikł. Oddałem parę strzałów w semi, a potem krótkie strzały z auto. Nagle broń przestała strzelać. W lufie nie było żadnej kulki. A po naciśnięciu spustu słychać jedynie lekki pstryk. N
 8. Javier66

  G36 [BOYI]

  Witam. Własnie przed chwilą doszła do mnie przesyła z moją repliką Boyi G36C. Replika strzela, ale jak ją trzymam poziomo i potem nia obracam lewo-prawo to słyszę jakby coś w środku się przesuwało. Ponadto blowback w ogóle się nie rusza. Ktoś ma jakieś pomysły co zrobić i co to jest?
 9. Tak jak w temacie. Czym różnią się te dwa modele między sobą? Wiem, że A&K/S ma składaną kolbę oraz ma te 20 fps więcej, ale czy to już wszystkie różnice? A&K http://jarmix-militaria.pl/p/26/4482/replika-karabinu-wyborowego-a-amp-k-karabiny-snajperskie-repliki-sprezynowe-air-soft-gun.html A&K/S http://jarmix-militaria.pl/p/26/5137/replika-karabinu-wyborowego-a-k-s-karabiny-snajperskie-repliki-sprezynowe-air-soft-gun.html Który lepiej zakupić?
 10. Javier66

  G36 [BOYI]

  Czy ktoś kupił gietkę w taiwangun? A dokładnie czy do zestawu są dołączone 2 sprężyny? Jedna słabsza na budynki i druga mocniejsza na las.
 11. Witam przeglądałem forum odnośnie HK 416 wersji gazowej, ale ciągle nie mogę znaleźć odpowiedzi, która mnie interesuje. A dokładnie to, w którym sklepie oraz jaki model HK 416 najlepiej kupić. Proszę o radę osoby, który mają bądź używały dane modele. Chodzi mi dokładnie o: HK416 [GBB] H&K/Umarex w sklepie Capri http://www.asg.com.p...arex,p,5176.php HK416 NPAS [CO2] RA-Tech Custom WE w sklepie Capri http://www.asg.com.p...m_WE,p,4005.php WE-4168 GBB TYPE WITH OPEN BOLT SYSTEM w sklepie Taiwangun http://www.taiwangun...system-black-we Który według was model jest lepsz
×
×
 • Create New...