Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

przemylos

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by przemylos

 1. Witam, Mam pytanie, gdzie można kupić kabel ptt z wejściem do słuchawek od mil teca? (byłbym wdzięczny za link) Z Góry dziękuję.
 2. Witam. Ciekawi mnie Wasza opinia na temat użycia dronów (dostępnych na rynku cywilnym), niekoniecznie w airsofcie a w organizacjach paramilitarnych/proobronych. A mianowicie czy ma to sens? Jak tak to jakie drony? i tak dalej i tak dalej. Pozdrawiam
 3. Witam. Idzie lato więc trzeba kupić sobie nowy mundur. Myślałem żeby kupić CPU od helikona w wz.93 ale nie wiem jak się sprawdzi bo raz nosze plate carriera a raz paso szelki. A co do spodni to nie wiem z jakiego materiału brać. W zimę biegałem w SFU twill od helikona i boje się że w lato ugotuje sobie w nich jajca. Więc w skrócie: -czy bluza CPU nada się pod plate carriera (jeśli nie czy koszula termoaktywna coś zmieni?) -czy spodnie z nyco twill się sprawdzą w wysokiej temperaturze (jeśli nie to jakie?) Z góry dziękuje za pomoc.
 4. Dziękuje Ale czy jest sposób na prowizoryczną naprawe?
 5. Witam Mam problem z kolbą od ak poprostu nie chce sie trzymać zatrzasku i sie składa przy mocniejszym przyłożeniu do ramienia. Czy można to naprawić? a jak tak to jak?
 6. Witam. Czy ten chwyt będzie pasował do rk-03? http://gunfire.pl/product-pol-1152201334-Chwyt-przedni-do-replik-typu-AK.html Z góry dziękuję.
 7. Witam, Czy magazynek ak wejdzie do ładownicy alice http://www.vest.pl/product-pol-168-Ladownica-M16-M4-US-OLIWKOWA.html
 8. Witam, Gdzie mogę kupić mundur w CADPAT lub w fińskim M/05.
 9. Witam, Gdzie mogę zakupić tego plate carriera http://gunfire.pl/product-pol-1152205015-Kamizelka-Skirmich-Jumper-Plate-Carrier-olive-drab.html czekam czekam i ciągle niedostępny.
×
×
 • Create New...