Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bozzo22

Użytkownik
  • Content Count

    7
  • Joined

  • Last visited

  1. Witam Szukam kogoś ogarniętego do zrobienia serwisu M60 A&K gearbox ichni do tego typu replik. Ogólnie duży kawał znalu. Kable zostały poprowadzone inaczej niż w oryginale, ale wychodzą w tym samym miejscu. Bardzo możliwe, że silnik od magazynka będzie do wymiany, swoje przeszedł. Ponadto będę wdzięczny za wyjaśnienie problemu z komorą airsoft pro, którą próbowałem włożyć do tego kloca.
  2. Witam.Chciałbym odkurzyć temat. W mojej M4 w momencie "spuszczenia" sprężyny blokuje się dysza. Chodzi o to, że na spuszczonej sprężynie nie mogę w ogóle jej wcisnąć. Z kolei na naciągniętej sprężynie wszystko chodzi dobrze, a dysza wraca do momentu początkowego. Czy może to być wina źle założonego opóźniacza?
  3. Witam Mam problem, a mianowicie mam dolne body do wymiany. Niestety kable puszczone są do tyłu, a tuż przy wtyczce umieszczony jest mosfet. Czy jest możliwość body bez obcinania kabli, i ingerencji w kable w gearboxie? Kable wychodzą przez dziurę umieszczoną pod pipem i przez nią nie przejdą. Za wszelkie pomocne odpowiedzi serdeczne dzięki :icon_smile:
×
×
  • Create New...