Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

slayr

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

 1. Polecam Poldka z Prudnika ;). Swojego czasu pomógł mojej mp5sd3, kiedy moje manualne umiejętności zawiodły :).
 2. Low-capy trzeba piłować. Batka jest do rzyci, gdyż na mrozie ledwo co śmigała ;).
 3. Gdy będę miał chwilę czasu - postaram się wrzucić :).
 4. Coś tam ma... W każdym razie polecam - bardzo szybka przesyłka :). http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5282042
 5. 800. Wiem, wiem. W AKM były nastawki do 1000. Ale te z 1000 metrów były po 40 zł, więc wybrałem tańszą opcję.
 6. Zmieniłem zdanie i zakupiłem szczerbinkę od ostrego AK, za jedyne 25 złotych na allegro. Blaszkę zastąpiłem blaszką od starego springa AK produkcji Cymy właśnie :). By Płytka nie wyopadała wywierciłem w niej dziurkę (3.5mm), wkręciłem śrubkę 3mm, pod spodem podkładeczka - efekt: nareszcie normalna szczerbinka :).
 7. Też jakaś opcja ;). Ale chwilowo tak czy siak nie mam nawet w co wcisnąć, bo blaszki również nie mam :).
 8. Zależy od osoby strzelanej. Gdy ów osoba się ewidentnie i nagminnie nie przyznaje, z największą przyjemnością pakuję jej z 10 kilka kuleczek :]. Koniec Offtopu. Zamawiam szczerbinkę z P&J, zobaczymy co to będzie ;).
 9. No i przetestowane w boju. Efekt? Zgubiona szczerbinka. Cholernie na nią uważajcie. Teraz prośba o radę do Was - sami wiecie jak wygląda AK bez szczerbinki (czyt. nieładnie :) ). Szczerbinka to koszt 45zł. Co z tego jeżeli jednak ją kupię, skoro prędzej czy później i tak mi wypadnie? I co zrobić z płytką sprężynującą? No właśnie. Zostaje też druga opcja - kupno montażu bocznego z szyną RIS (50zł) + jakiejś optyki (co wg. Was lepsze? Luneta czy kolimator?). Teraz mam zonka i nie wiem co zrobić ^^.
 10. Okładziny schodzą przy użyciu dłoni :).
 11. Ja "rozbierałem". 1.Zdejmujesz pokrywę (tę gdzie trzymasz baterię). 2. Odpinasz batkę, etc. 3. Odkręcasz selektor ognia 4. Wyjmujesz tałatajstwo, które trzyma zamek. 5. Odkręcasz chwyt pistoletowy 6.U podstawy szczerbinki masz taki zybcyk (patrząc od strony kolby, po prawej stronie karabinu) - przekręcasz go. 7.Wyjmujesz przednie, górne drewienko/plastik oraz wycior :P. 8. Gdy już to zrobisz, ukaże się Twoim oczom w środku dźwigienka, której uruchomienie zaskutkuje możliwością zdjęcia dolnego łoża. 9. Wybijasz dwa piny (młotek+śrubokręt, bądź inne wybijadło :P) - ale pamiętaj, powoli
 12. A jak podają? Etc, etc? Bo muszę nabyć 3-4 midy bakielitowe, celuję w firmę Mag, gdyż budzi ona we mnie, mimo wszystko, większe zaufanie niż PJ.
 13. Mi się z tym magiem podoba. Fakt, magnumy zmienię, ale pasa nie zamierzam :). Nie muszę być "koszer" :). On mi odpowiada ;).
 14. Gdy wyciągałem GB, silnik przyciągał jak cholera - potwierdzam. Proste rozwiązanie problemu ze szczerbinką: 1. Naciskamy podstawę szczerbinki i ją wyciągamy 2. Podważamy czymś płytkę (tę pod szczerbinką) i wyciągamy 3. Wsadzamy w imadło (tudzież inny przyrząd) i delikatnie gniemy :) Po wsadzeniu z powrotem na swe miejsce szczerbinki oraz płytki przyrząd celowniczy działa idealnie :) P.S. Muszę się pochwalić :). Stylizuję się na ruskiego wojaka z konfliktu w Czeczenii -
 15. Co do osiągów mojego - gumka systema, dystanser z CA, zasięg skuteczny można śmiało twierdzić, że 50M - za 3 razem trafiłem w drzewo 30 cm średnicy, więc źle nie jest - podejrzewam, że gdyby szczerbinka była na stałe i miałbym wszystko wyzerowane i ustawione cacy byłoby szybciej. Używam 0.25 P&J kulek. Nosiło kulki dalej, tak z 60-65, przy czym tam już leciały gdzie chciały - może wiatr, może słaba jakość kulek, nie wiem :). Edit: Metry mierzone DUŻYMI krokami mające 0.9-1.1 metra tak na oko :).
×
×
 • Create New...