Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rzufik

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Symetryczna sytuacja, dwie strony konfliktu, jak za starych dobrych czasów sytuacja jasna i klarowna: „czerwoni” i „niebiescy”, nasi i przeciwnicy… a teren jak to teren… sprzyja jednakowo jednym i drugim… niby z terenem się nie debatuje ale…. może potraficie wykorzystać go lepiej niż przeciwnik? A może po prostu popełnicie mniej błędów? KIEDY: 11/12 października 2014 GDZIE: Lubrza woj. Lubuskie ( dojazd na własny koszt, zapewniamy parking dla samochodu i miejsce na namiot ) dokładniejsze informacje z mapką sytuacyjną – mailem Zaczynamy rejestrację o 7.00 rano 11 października o 9.00 zaczyna się akcja. Impreza kończy się w niedzielę 12 października w okolicach południa czasu lokalnego. Wyposażenie własne uczestnika: namiot plus śpiwór (nocleg w terenie przygodnym - toaleta będzie zabezpieczona), osprzęt do ASG + środki łączności, wszystko co uzna za niezbędne na potrzeby kilkunastogodzinnej akcji w terenie, WPISOWE: indywidualnie 130pln / osoba grupowo więcej niż 5 wpłat jednocześnie 120pln/osoba limit uczestników 50 osób ( drobne odstępstwo in plus dopuszczalne ) PAKIET STARTOWY dla każdego uczestnika: - haftowana naszywka rozpoznawczo-pamiątkowa („czerwoni” /”niebiescy” stosownie do stron konfliktu) „z rzepem” - napój energetyzujący 0,25l x2 na łeb + ciepły posiłek wieczorem w sobotę - możliwość zwiedzenia jednego z nielicznych w zrekonstruowanych obiektów bojowych Frontu Ufortyfikowanego Łuku Odry i Warty z lat 30 XXw. - udział w zawodach strzeleckich (broń ostra – 7,62mm , 9mm i… niespodzianka - po zawodach ze strzelnicy można będzie korzystać prywatnie odpłatnie) - niespodzianka (kultowa, rzecz jasna) PLAN ZAJĘĆ: sobota: rejestracja i odprawa: 7,00-9,00 scenariusz dzienny: 10.00-17.00 strzelnica 17.30 - ~ w międzyczasie posiłek noc sob/ndz: dynamiczny scenariusz niespodzianka niedziela: zwiedzanie odrestaurowanego obiektu wchodzącego w skład niemieckich fortyfikacji granicznych znanych w Polsce jako MRU (zwiedzamy PzW - 694) więcej danych: www.alloutdoor.pl
 2. Ciekawe jest to iż można z tego zrobić zarówno sekwencję kliku potyczek jednego dnia , jak tez dodając do warunków scenariusza także ( przy odpowiednim dostępie ludzi iśrtodków ) całą otoczkę... np specnaz dzwigający świecące 15kg skrzynie na określone miejsce, duże pole do popisu jest w zarysach tego scenariusza.
 3. Rzufik

  Jednostka wodna

  w Toruniu w czerwcu były zawody dla rezerwistów i sympatyków gdzie mozna było porównać swój czas na 50 m w baseniku w USie z m in. byłymi żołnierzami GROM-u, można było skonfrontować z nimi także czas w biegu na orientacje na 10km (nikt nie zabraniał zabierać oporządzenia) , skonfrontowac sie na strzelnicy itp Zawody są cykliczne wiec zainteresowani znajda na pewno informację na ten temat choćby na stronach MON.udział w takich zawodach jako element treningu jak znalazł , jest tez komu, w tym roku startowali także rezerwśc z nasyzch "niebieskich" beretów, zadać troszke pytań odnośnie realiów szkoleniowych, metodyki dla wzbogacenia rekonstrukcji czy rozgrywek scenariuszowych itp.
 4. Rzufik

  Jednostka wodna

  To chyba mówisz o kałużach... Jezioro np w Łubianie, gdzie się czasem strzelamy ma linie brzegową, zgaduję w okolicach 5 km 5 km pobiegania z klamotami nieźle by zweryfikowało superkomandoekipe.... wyszłoy też w praniu ile gadzetów tak naprawde jest zbędnych;) :twisted: ale to chyba za brutalne jest :wink:
×
×
 • Create New...