Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zawak

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 1. Witam. Chciałbym zmienić swojego kalaszka na jakaś mała eMke czy ARke. Problem w tym ze nie znam się wgl na tym sprzęcie i czy mógł by ktoś polecić jakiś fajny stock który robi robotę lub bazę i zestaw tuningowy do około 2000zł? Replika będzie używana do walki w terenie. Rzadziej cqb ale nie ukrywam ze fajnie jak była możliwość szybkiej wymiany sprężyny.
 2. Czyli jak to będzie dobrze złożone nie powinno się nic złego z tym szkieletem dziać ?
 3. Nie No 140 nie ma sensu, bardziej myślałem o 130 tornado która już mam z 6 lat trochę się już ubiła i na cymce 040 dmucha mi 450+\-3
 4. Witam mości Panowie jak czytają to również i Panie. Czy są tu jacyś szczęśliwi posiadacze specny z seri EDGE 2.0 ? Przymierzam się do kupna lecz interesuje mnie jedna rzecz, a mianowicie w opisie pisze ze GB wytrzymuje sprężynę 140 No i było by cacy ale słyszałem ze szkielet pęka przy 120 tornada. Może ktoś coś powiedzieć w tym temacie gdyż chciałbym ja podciągnąć pod te 450fps ??
 5. zawak

  Kamera ASG

  U mnie pasuje igła nic nie musiał ściągać, dodawać jedyne co to muszę przejrzeć materiał i sprawdzić czy nie powinienem nawiercic dziurek na mikrofon.
 6. zawak

  Kamera ASG

  https://allegro.pl/oferta/tech-protect-waterproofcase-gopro-hero-5-6-7-clear-8296416127 Zamówiłem coś takiego, myślę że parę dziurek wkrętarka i też powinna się nadać tyle że nie wiem jak się będzie mieć osłona obiektywu.
 7. zawak

  Kamera ASG

  Witam zakupiłem kamerkę go pro 7 black z uchwytem na głowę i tu pytanie do was jak ją zabezpieczyć przed ostrzałem kulek czy uderzeniem o gałązki?
 8. Dołączam się do Krzycha, tak wiem że lct jest kute przez kowali z Mori A cyma jest dla biedakó,w chłopaków że sztrzelca i gimbusow Ale mimo wszystko chętnie zapoznam się z opinią posiadaczy szczególnie interesują mnie bebechy czy są tak samo dobre jak w cm.040. Pozdrawiam.
 9. Łał spodziewałem się jakiejś rejestracji repliki i obleśnego malowania ale pełen zakaz ;/
 10. Witam zamierzam wybrać się do Islandi. Chcialbym zabrac tam ze sobą swoje hobby, orientuje sie może ktoś jak wygląda tam sytuacja prawna ASG?
×
×
 • Create New...