Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kriss88

Użytkownik
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

 1. Może go posadzili gdzieś w taiwanie, za produkcję "części replik" ? Bo tam powinieneś szukać tego Pana.
 2. To spróbuj ją przyciąć i wtedy wpasować do komory. Pewnie wpychasz za głęboko. A jak nie to kup, z bardziej uniwersalnych, madbulla niebieskiego.
 3. To jeszcze się liczy faza księżyca? Cykl miesiączki, ułożenie serwetek na stole i do tego wzór rozsypanej soli? A na serio pod dość sporą liczbę fps, jakie posiadasz, bierz śmiało 0,30. Przy r-hopie polecałbym cięższe nawet ale tu i takie Ci powinny wystarczyć. 0,28 będą raczej za lekkie, nie wykorzystasz tej prędkosci.
 4. TanieMilitaria strzeliło siebie samobója wcześniejszą wypowiedzią i zaprzecza samo sobie, o jakości ich kulek.
 5. Bez wątpienia rhop. Tylko jest trudniejszy/bardziej skomplikowany w montażu, ale daje lepsze osiągi.polecam brać łatki od huntseekera, najlepsze oryginały, i dolar teraz tani to wychodzi dobrze. I mnuby z sorbo.
 6. Kriss88

  AK [E&L]

  Może zostały im same odpadki? Albo taka nowa generacja... I tak nawiasem mówiąc, polecam rozejrzeć się, nie robiąc reklamy napisze że mają za gramanicą, wyprzedaże na koniec roku i dolar stoi bardzo dobrze, co sumując się daje opłacalność brania droższych replik. W sklepach nie liczcie na obniżki, nawet jeśli kupują je teraz o 30% taniej.
 7. I nic, cisza? Wszyscy odpuścili a winowajca zapadł się pod ziemię?
 8. A często używasz? Mi w 3 cymach które miałem, 0,42 0.48 0.50 się luzowały. Trafił ci się okaz od najedzonego i zadowolonego Chińczyka. Same ę&l'e też opłaca się brać tylko na promocjach, bo mimo taniego dolara ceny są dość wysokie.
 9. Oj Kusisz Kaczan ..... :] tylko chciałem od razu wymienić parę pozycji i nie stracić gwarancji, a tu na tg takie pustki mają że jakim cudem oni jeszcze istnieją.... dwie gumki na krzyż? Bo stokowa pewnie nie różni się od gumy z dętki. Dysze to samo... i takim sposobem chyba się wstrzymam... bo co nie kupie to zaraz mi się psuje, bez gwarancji bym zbankrutował. A jeszcze zobaczcie na cytadeli..... 1500 zł.... XD
 10. Same ząbki od zestawu selektora są ułożone dobrze? A strzelając na wyjętym gb, bez korpusu też to się dzieje?
 11. Taiwangun uraczył nas nowymi replikami ze stajni CYMY. Znaki szczególme: -łoże w systemie keymod -kolba składana a'la m4 -powiększona rączka przeładowania -coś na wzór mag-spacera -miejsce na zawieszenie przy chwycie (ciekawe jak chwyt to zniesie i silnik) - Magazynek hi-cap stylizowany pod ergonomię repliki - a'la palm -taktyczny przełącznik rodzaju ognia Bebechy z opisu to kropka w kropkę ze starej poczciwej cymy 0.4x CENA: od 929 do 999... trochę a nawet bardzo odstrasza, bo za prawie tyle można mieć full stalowe akacze z łożem keymod, używki na gwarancji czy to trafić na c
 12. To nie możesz odezwać się do innych poznańskich ekip aby go przycisnęły?
 13. Czekacie Panowie i Panie? W tym roku polujecie na coś?
 14. Bateriia w kolbie, najlepiej weź jakąś kostkę lipo 7,4V gdzieś około 2000mah, tak do max 40c chwilowego. Możesz jak najbardziej przerobić wtyk, na t-connecta, nie zaszkodzi a nawet pomoże. Jak przyjdzie stok to możesz zmierzyć baterię i porównać co ci wejdzie. Będziesz miał porównanie. Każda batka ma zawsze w opisie wymiary.
×
×
 • Create New...