Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dustok

Użytkownik
 • Content Count

  145
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie sprawdzałem, ale myślę że podejdzie. Jeśli dolny pin od kolby nie będzie się pokrywał (1-2mm) to rozwierć otwory razem i włóż większy pin, jeśli więcej to trzeba zaspawać stare otwory w korpusie i wywiercić je od nowa.
 2. Sama kolba prawdopodobnie tak, prowadnica na pewno nie. Będzie wymagała usunięcia hydraulicznego pochłaniacza odrzutu i dopasowania zaczepów do gniazda w replice.
 3. https://www.evike.com/products/33955/ http://taktyczny.com/asg,953,m4_m16_magwell_tan.html są to kopie magwella arredondo https://www.sportshooter.de/en/weapon_accessories/mag_accessories/arredondo_magwell_for_ar_15.htm
 4. Nic lepszego na tym forum jeszcze nie powstało. pomyśleć, że jeszcze rok temu nie wierzyłem, że to skończysz :icon_razz:
 5. Blok montażowy do dwójnogu, uniwersalny A&K/G&P/PJ/CA itp itd. Powstał już dawno, ale jakoś zapomniałem wrzucić :)
 6. Postawiłem swoją replikę koło oryginału... Matko bosko ile ja mam jeszcze roboty! :icon_razz:
 7. Wczoraj kolega odebrał swoją świnię, podobno nie narzeka :P
 8. Co to za rękawiczki u gunnera? BTW, dzięki za pomoc z narzędziami do wywarzania
 9. Takie coś mi się popełniło ostatnio... w drodze jeszcze trzecia i czwarta replika :)
 10. Głównie narzędzia mechaniczne, bardziej z tych "podręcznych". Strzelba i ładunki to na co drugim zdjęciu są :icon_razz:
 11. Nie grzebałem jeszcze w tym projekcie, jak już napisałem nie jest mój tylko kolegi :) Doprowadzimy go do ładu w procesie prototypowania Btw. Ma ktoś zdjęcia autentycznie używanego przez JWK sprzętu do breachingu?
 12. Szyny B&T, jak się okazało mój kolega zabrał się za nie wcześniej i projekt już mamy. Spróbujemy wydrukować na razie prototyp, a potem jakoś się ugryzie wersję ALU :icon_wink:
 13. Brakuje jeszcze tylko sprężyn, które są już w drodze i moduł skończony. Jest to coś, na airsoftowe warunki nie do zniszczenia, no może poza ciągle znalowym blokiem, w którym to wszystko siedzi. Jak nawali to jego także się pozbędę :icon_smile:
 14. Trirail od B&T, kombinujemy coś takiego, ale póki co nie jest to priorytet. Być może w przyszłym miesiącu będę się mógł czymś pochwalić... na rurce pcv mam nadzieję się nie skończy :)
 15. Jednym z największych problemów kiepsko przemyślanego standardu CA była zawsze słaba, jednozwojowa sprężyna skrętna o kącie ramion 180 stopni. Mam nadzieję pozbyć się tego problemu stosując pięcio lub siedmiozwojową sprężynę z cieńszego drutu i o kącie 36 stopni. Sama dźwignia jest skonstruowana tak, aby stawiała duży opór przy małej sile docisku. Będziem prototypować w przyszłym tygodniu :icon_razz:
×
×
 • Create New...