Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jarekfn

Użytkownik
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie złożyłem od nowa gearbox, szkielet ten: https://gunfire.com/pl/products/aluminiowy-szkielet-gearboxa-v3-cnc-qd-1152221126.html tłok Ultimate - Tłok Polycarbonate M170 - Red - Full Teeth - 17166 Spring: Sp130 guarder Zębatki Rockets 18:1 silinik: Ultimate - Silnik INFINITY CNC U-40000 - Krótki Oraz Perun V3 optic Do tego dałem wyciszoną głowicę tłoka wraz z głowicą cylindra od SHS Po oddaniu serii z głowicy tłoka wyleciała mi gumka, to od czoła, nie oring, miałem ten zestaw: https://gunfire.com/pl/products/glowica-tloka-glowica-cylindra-v-3-1152206659.
 2. Tu już nie chodzi o kasę, moim zdanie w Azteko powinien sprawdzić co wysyła, mam wrażenie że ktoś z tego sklepu próbuje ze mnie idiotę zrobić. Dlatego mu to odsyłam, przecież nikt o zdrowych zmysłach nie wsadzi tego do repliki.
 3. Zamówiłem w Azteko szkielet V3 z szybką wymianą sprężyny, po miesiącu w końcu go dostałem. Sugerowałem się opiniami na temat firmy ICS, dostałem coś takiego: Nawet Chinczycy chyba lepsze robią.
 4. jarekfn

  Azteko.pl

  Mam problem z Azteko, może tylko ja tak trafiłem. Zamówiłem szkielet gearboxa v3 od ICS, po dwóch dniach puściłem przelew na podstawie wygenerowanej faktury proforma z systemu, na następny dzień anulowali mi zamówienie. Więc napisałem do nich maila z załącznikiem potwierdzenia przelewu, czekam 3 dni i zero odzewu, następnie piszę jeszcze jednego maila, czekam 3 dni i zero odzewu, w piątek próbowałem się do nich dodzwonić w godzinach pracy ze trzy razy, telefonu nikt nie odbiera, daleki jestem od robienia paniki, ale dziwi mnie że w tych czasach nie odpisują nawet na maile.
 5. Chce kupić do AKSU ten układ: https://gunfire.com/pl/products/uklad-e-t-u-do-replik-z-gearboxem-v3-rear-wired-1152215177.html Czy ktoś już to montował, szczególnie interesuje mnie żywotność mikrostyku, jak i przerywacza, wiem że G&G montuje to w swoich replikach, ale nie wygląda mi to jakoś solidnie. Jakie macie opinie na ten temat.
 6. Widziałeś napis na dole strony? © 2023 by ASGear - Piotr Gross. Proudly created with Wix.com Niniejsza strona nie jest prawdziwym sklepem, ma ona jedynie na celu sprawdzenie, jak tworzy się strony w serwisiewww.wix.com This website is not an actual shop. It is made just to learn how to make a website onwww.wix.com
 7. Beryla już raczej nie kupisz, natomiast z rodziny AK z czystym sumieniem mogę ci polecić wyroby firmy E&L, LCT które są dostępne na gunfire, tymi replikami możesz drzwi wyważać, nie do złamania, sama stal, zero znalu. Poza tym mają wymienne części z palnymi odpowiednikami. Możesz jeszcze poczytać o replikach Arcturus które są na tawangun, miałem jedną w ręku i robi bardzo pozytywne wrażenie, ale nie sprawdzałem ile w niej znalu.
 8. Poldeck, zgadzam się z tobą, ale, nasze pokolenie dinozaurów zaczynało w czasach kiedy na replikę trzeba było odkładać miesiącami, pierwsze repliki to sprężynówki były, nikt nie miał nowobogackich rodziców, nikt nie musiał od razu dowodzić, nikt nie terminatorzył. Nasze pokolenie nie musiało udowadniać kto ma więcej na sobie i kto jest bardziej uber taktyczny. Teraz się obserwuje dzieci które na nic nie muszą pracować, wszystko przychodzi łatwo od rodziców, repliki podłączone pod komputery, smartfony i kulki samonaprowadzające się. Większość czasu na strzelance spędza się na krzykach
 9. Mnie to nawet nie dziwi, normalny etap rozwoju cywilizacyjnego, jeszcze chwila a na strzelankach ujawnią się osobnicy w rurkach i czerwonych trampkach. Środowisko się też podzieliło, każdy by chciał kozaczyć i rządzić, cała masa dowódców, osobników z kompleksami, gorzej z odpowiedzialnością. Najprościej to odpuścić sobie lokalne strzelanko/jebanki z całą masą dzieciaków, pozostać tylko przy dużych imprezach na których się tacy nie pokazują, ze względu na ograniczenia finansowe, wiekowe, oraz braku odpowiednich umiejętności.
 10. jarekfn

  AK [E&L]

  Ja bym tu dyskutował, wahania rzędu +/- 2 fpsy, można uzyskać, ale na to składa się cała masa czynników. Samą gumką i dyszą na pewno tego nie uzyskasz, ważna jest sprężyna, i cały zespół pneumatyczny, także lufa i jej jakość. MI się wahania rzędu 3-4 fpsów udało uzyskać, ale musiałem cały gearbox zbudować od nowa i to na topowych częściach, przerzucić całą masę części. Czy warto ?, kwestia czasu, pieniędzy i samozaparcia.
 11. OK kwestia gustu, gdybym miał wybierać to celował bym w firmie Arcturus, miałem w rękach kilka AK tej firmy i wykonanie perfekcyjne. Nie wiem na ile Specna się poprawiła, ale jeszcze nie dawno był problem z osiowością i spasowaniem replik.
 12. Do czego szukasz repliki, bo mi się wydaje że są to repliki odpowiednie do cqb, ja bym tego do lasu nie wziął. Jakiego kałacha do tej pory używałeś ??
 13. HM pytanie czy wiesz czego chcesz, preferujesz AK czy AR, w obu platformach na pewno można znaleźć repliki z górnej półki. Co do AK ze stajni E&L to dobry wybór, pełna stal, zero znalu, dosłownie zero, replika nie do zajechania, części pasują od palnego bez przeróbek, masz naprawdę porządną bazę pod tuning ekstremalny. Jedyny słaby punkt tej repliki to tłok, po zakupie do wymiany, reszta jest ok i naprawdę będzie służyć ci długo i bez awaryjnie. O platformie AR się nie wypowiem, nie jestem fanbojem tej platformy.
 14. No raczej potrafię zestawić z sobą części, choć od lat grzebię w gearboxach V3, tutaj akurat to jest replika znajomego. Budując od podstaw swój gearbox V3, brałem szkielet CNC, zespół pneumatyczny wraz z sprężyną, komorą, firmy Ultimate i wszystko ładnie mi się zgrało, osiągnąłem bardzo fajny efekt, ale nie liczyłem się z finansami. Gearbox V2 robię praktycznie pierwszy raz, przy czym trzeba było się zmieścić w rozsądnym budżecie, jestem raczej pewny że zostało wszystko poprawnie wypodkładkowane, oraz złożone, przez chwile dmuchało 460 fps, być może wcześniej były mikropęknięcia któr
×
×
 • Create New...