Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MrSkaterVV

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 1. Gumkę i dysze już mam wymienioną, ale co to znaczy że trzyma ustawienia ?
 2. Wracając do szczelności, jaka komora hop-up miała by ta idealną szczelność ? i czy wgl stokowa komora rożni się od tych najdroższych?
 3. Próbuję właśnie rozkręcić prowadnicę sprężyny i za cholerę nie mogę odkręcić tej śrubki z wierzchu. Ktoś ma jakieś rady ? Ps. Dzięki za tak duża ilość informacji progressive, na pewno skorzystam :icon_biggrin:
 4. To wygląda tak. Gdy tłok był naciągnięty odkręciłem silnik i śrubokrętem poluzowałem zatrzask przeciw powrotny. Wszystkie zębatki zaczęły się obracać powrotną stronie wracając do pozycji startowej. Po czym znów naciąłem spust i ta sama sytuacja. Później włożyłem z powrotem stokową m125 i jest wszystko git. Ps. Bateria Stokowa 8.4V nimh
 5. Witam. Wyczytałem gdzieś na forum że nie które stokowe GB mogą uciągnąć sprężynę M150, jednak u mnie tak się nie stało. Zębatki naciągnęły tłok i gdy już był naciągnięty, sprężyna nie zdołały go puścić, najwyraźniej coś niema tu wystarczającej mocy. I teraz nie wiem co powinno iść na odstrzał zębatki czy silnik ? Jakie są wasze rady ?
 6. Witam. Czy zębatki stalowe są inaczej zwane wzmocnione czy to dwa różne pojęcia? PS. Tak wiem że to błahe ale nie mogę nigdzie się tego doczytać.
 7. Witam! Czy ktoś wie jaką sprężynę władowano do gearbox`a tej repliki ? PS. I przy okazji też zastanawia mnie to, czy zębatki stalowe są inaczej zwane wzmocnione czy to dwa różne pojęcia?
 8. Powiem tak nigdy nie miałem luf precyzyjnych tej firmy ale w podobnej cenie kupisz taka od Mad Bulla np. http://www.specshop....mm_-_M16_AUG_G3 Ale polecam ci kupić lufe o średnicy 6.01 lepsze ciśnienie , lepsze fps i odległość skuteczna. A z tymi zacinkmi na lufach 6.01 to ploty ani razu nie miałem zacinki na tych lufach. Sama posiadam lufę precyzyjną od Mad Bulla o średnicy 6.01. Polecam ! P.S tylko nie wiem czy znajdziesz lufe precyzyjną 510mm 6.01mm od Mad Bulla
 9. Cold Steel GI Tanto Sam posiadam ten nóż i jestem z niego zadowolony duży, wytrzymały. Polecam !
 10. Kup lepiej w tej jakiegoś shotguna w tej cenie lepiej cię to wyjdzie. Dobrze ci radze.
 11. Nie polecam ci tej repliki mam kumpla który to ma raczej miał... potkną się i ma teraz dwie repliki.
 12. Zastanawiam się którą replikę z nich wybrać i nie mogę się zdecydować, zastanawiam się czym one się różnią Tylko fps`ami czy też wnętrzem ? Czy też jeszcze czymś innym ? Czy też wybrać replikę podobną ale nie chińczyk ? Bo bardzo zależy mi na tym żeby przypominało Mini-beryla.
 13. Witam. jestem posiadaczem eotecha 552 w którym rozbiłem przednią szybkę. Więc zakupiłem nowego eotecha z padniętą elektroniką. tylko próbuje i próbuje ale nie wiem jak go rozkręcić . Wie ktoś jak go rozkręcić ?
 14. Witam. jestem posiadaczem eotecha 552 w którym rozbiłem przednią szybkę. Więc zakupiłem nowego eotecha z padniętą elektroniką. tylko próbuje i próbuje ale nie wiem jak go rozkręcić . Wie ktoś jak go rozkręcić ?
×
×
 • Create New...