Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nacieszyłem się już stockowymi osiągami mojej m16 i zamierzam trochę ją ulepszyć.Chcę wstawić krótszą lufę, risy...

Co do 'wnętrzności':

1. Komora hu - CA

2. Lufa 6.02 - Guarder

3. Gumka hu - przezroczysty Guarder

 

Czy taki zestaw da radę?

Czy pozostać przy cylindrze typ 0 czy zmieniać? Jeśli zmieniać to na jaki?

Czy coś jeszcze wymieniać?

Link to post
Share on other sites

Czemu wszystko Guardera?

 

Weź:

- komora HU King Arms

- Lufa 6.04 Systema

- gumka HU biały Guarder/Systema

 

To Ci da kosmiczny przyrost osiągów jak będziesz miał porządnie zmontowane.

 

Cylinder możesz zostawić *jak kiedyś będziesz chciał wrócić do długiej lufy, albo wymienić na typ 2. Pamiętaj, że nowsze generacje PJ`ek mają Bore Up w stocku. Cylinder polecam Guardera i Deep Fire (oba dają idealną szczelność, jednak Guarder jest lepiej wypolerowany, dzięki czemu minimalnie rof jest lepszy)

 

Polecam jeszcze wymienić dyszę (tu znowu polecam Guardera) no i sprężynkę (również Guarder).

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

- Cylindry i tak sie smaruje w celu zmniejszenia tarcia i doszczelnienia uszczelek.

- Sprawnosc tloka jest tak duza , ze tarcie i opory powstale w wyniku tarcia sa znikomo male i pomijane. Wiekszej szybkostrzelnsci nie bedziesz mial , bo to wszystko zalezy od predkosci obrotu kol zebatych , przelozenia owych kol , niz od suwu tloka ( chyba , ze tlok bedzie masakrycznie ciezki ). Jedynie co , to sparwnosc i wydajnosc calego mechanizmu wzrosnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...