Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lukira

Użytkownik
 • Content Count

  727
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lukira

  Specny

  Temat jest o Specnie, a się spuszczacie nad EA. Ja emki dzielę na 3 kategorie: - G&P - Specna - cała reszta EA = KA = gówno w ładnym opakowaniu. I nic i nikt tego nie zmieni:)
 2. Krótki zapis jakże kulturalnej rozmowy po napisaniu komentarza o pękniętym szkielecie :icon_biggrin: ??? Uczestnicy: lukira, beken beken Wysłano 22 kwiecień 2015 - 20:55 Czesc możesz mi powiedziec dlaczego pierdolisz głupoty gdzie ty widzisz pęknięty gb chyba coś ci się pojebalo lukira Wysłano 22 kwiecień 2015 - 21:27 Nie rozmawiam z osobnikami posiadającymi kulturę osobistą na poziomie mniejszym niż ilość nóg węża.
 3. Czarny szkielet, cylinder typ3. Reszta była identyczna jak w starych normalnych augach a1/2.
 4. @seger: Odpuść sobie, jak i ja to zrobiłem ;) My mówimy swoje, oni swoje, a i tak wszyscy wiedzą kto ma rację.
 5. MrMCET: Niestety modernizacje replik niejednokrotnie pochłaniają mnóstwo funduszy. Jeżeli w Twoim przypadku zestaw stockowy działa sprawnie, to lepiej go nie ruszać.
 6. Nie da się cofnąć czegoś bardziej niż na "max". Siejesz Pan ferment, Panie Moderatorze-Serwisancie. Gdyby opóźniacz popychacza miał zwiększać amplitudę odciągnięcia popychacza, to by wystawał poza bolec w zębatce, a tak nie jest. Kształt popychacza również nie ma żadnego znaczenia! Niezależnie czy będzie on pracował z popychaczem, czy bez, amplituda wychylenia będzie IDENTYCZNA. Jedynie czas trwania ulegnie zmianie. Dalsza dyskusja na ten temat nie ma najmniejszego sensu. Radzę się najpierw doszkolić, a nie pisać takie rzeczy. Pozdrawiam.
 7. @verb007: Opóźniacz popychacza działa IDENTYCZNIE we wszystkich replikach, Specna Arms nie ma tutaj nic do rzeczy. Jeżeli podajesz jakąś informację do ogólnego dostępu, warto żeby była ona sprawdzona. Szczególnie, jeżeli uważasz się za serwisanta, to powinieneś wiedzieć takie podstawowe rzeczy. Owszem, montaż opóźniacza popychacza w wielu przypadkach niweluje problem z podawaniem kulek, jednak jak wcześniej napisałem, jest to spowodowane tylko i wyłącznie czasem, który kulka potrzebuje do poprawnego umiejscowienia się w komorze Hop Up. @MrMCET: W takim układzie czeka Cię montaż k
 8. @verb007: 1. Pokręć zębatką z założonym popychaczem i nagraj film pionowo z góry. 2. Pokręć zębatką ze ściągniętym popychaczem i nagraj film pionowo z góry. 3. Odtwórz filmy na dużym ekranie i zmierz sobie chociażby linijką średnicę obrotu krańcowego punku w obu filmach. TIP: Odległość, z której kręcisz filmy musi być identyczna. A teraz informacja: Opóźniacz popychacza, jak sama nazwa wskazuje, służy do opóźnienia powrotu popychacza wraz z dyszą do pozycji skrajnie wysuniętej. A po ludzku, służy on do tego, żeby dysza dłużej była schowana, dzięki czemu kulka ma więcej
 9. Z takich łatwych do obsługi i serwisowania, polecam eMki G&P oraz KWA
 10. Mylisz się. Jak ktoś umie robić te scary, to nic nie musi docinać, kombinować i takie tam duperele. Składa i jest. Po prostu. Aczkolwiek mało kto umie je składać, na tym polega cały flame ;)
 11. To bardzo ciekawe. Sam mam scara H VFC, z precką Promyka, gumką Systemy, SP130 na alu głowicy tłoka. Przy 470fps strzela wręcz cudownie. W planach 600fps. Wystarczy znać parę knifów i robienie tej repliki jest przyjemne.
 12. Replika jest cudownie wykonana zewnętrznie. Wewnętrznie zmieniasz lufę i gumkę, nic więcej. Lepszej nie znajdziesz.
 13. lukira

  Snajperskie Kulki

  A jak z osiągami tych szarych 0.4 Guarderów?
 14. Pytam o konkrety, a nie "podobno słyszałem"... Jak KmH i Promyk PODOBNO są 6.05.
 15. Odgrzebuję kotleta. Czy tuningował ktoś kiedyś SCAR'a H MK17 VFC na 500+? Ogólnie niezależnie jakiej sprężyny nie dam (SP130, M135, SP140) nie da się przebić magicznej granicy 500fps. Rozumiem, że jest to problem ze stabilizacją szkieletu w body - na SP130 jest identyczny wynik jak na SP140, na M135 minimalnie więcej fps. Ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie, czy muszę sam wymyśleć patent? Pozdr.
×
×
 • Create New...