Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

W zakupionym niespełna pół tygodnia temu glocku od KWA. coś się stało z górnym zaworem. Wystaje teraz na jakiś 1mm poza obrys magazynka i przy wkładaniu go do rękojeści wypuszcza gaz. Poza tym magazynek często blokuje się w pistolecie i nie da się go wyjąć bez opróżnienia go doszczętnie z gazu.

 

Czy ktoś się z czymś taki spotkał? Jeżeli tak to jak to naprawić? Sklep, w którym go kupiłem nie odpowiada na maile.

 

Przesyłam zdjęcie zaworu. (te oba kółka były na równym poziomie a teraz jedno jest głębiej)

 

http://img5.imageshack.us/img5/8056/maagzynek.jpg

Edited by Dziobak95
Link to post
Share on other sites

tak jednak za jakiś czas zdechnie ponownie. Dlatego też proponuję odesłanie do sklepu na naprawę, nic to nie kosztuje ;]. Żeby to było trwale i pewnie połączone trzeba by jakoś rozklepać ten trzpień a przy tak delikatnym elemencie jak zawór nie mam pomysłu jak to zrobić. Oczywiście najpierw upewnić się że elementy te są łączone na wciska a nie np na gwint.

Link to post
Share on other sites

Przez telefon odpowiedzieli mi, że ta usterka zdarza się im w co setnym egzemplarzu i ich czynność serwisowa w tym wypadku to wepchnięcie tego elementu od zewnątrz. :) U mnie to nic nie daje, więc im wysłałem. No cóż najwyżej stracę trochę kasy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nareszcie dostałem moją zabawkę w łapki. Serwisant nap%$#alał młotem w zawór aż się wyrównało (co bardzo dobrze widać bo teraz cała ta część jest powgniatana), ale za to teraz mam dwu strzałowy pistolet.

 

"Paf Paf pssssssssssssssssssssssssss"

 

Będę odsyłał, aż wymienią mi maga. :(

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...