Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAMO 2005 - Drugi Międzynarodowy Zlot, Kraków (16-17.04.05)


Recommended Posts

eee zatkało mnie... nie mowcie ze ten dzieciak wpłacił pieniążki na zlot.. przeciez on ma chyba 14-15 lat i.. nic nam nie mówił ze jedzie..

 

updejt - to nie ten Marvin.

ten to MARVIN - 24 Commando Royal Marines "Grey Wolves"

 

tak dla wiadomosci kielczan... ufff... juz myslalem ze udalo mu sie przedostac na zlot... :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Frugo powinniście założyć osobny topic "pytania żółtodziobów - tak bedzie was miał kto trzymać za rękę" nic to mam nadzieje, że zanim dotrze do Kraka pod dumną flagą wrocławską trochę sie opierzy :lol: :lol:

pozdrawiam i do zobaczenia - 2 dni 15 minut

Link to post
Share on other sites

eh, tyle pisania poszlo sie ... NIECENZURALNE

 

napisze teraz w skrocie bo z czasem ciezko a potem wieczorem jeszcze poprawie.

 

ok znalazlem calosc

 

 

odnosnie kwaterunku:

jeszcze raz napisze tutaj

 

PIATEK

 

od 18 do 22.00

- beda dwojki dla osob ktore moga spac tylko z jedna osoba i nie chca sie soba podzielic ew. jak co poniektorzy PANOWIE tez chca byc razem i poswintuszyc ehehehe

* (ten dopisek to tez zart, nie dzwoncie znowu do CAMO ze skargami na mnie)

 

 

SOBOTA

obecnosc na poligonie 8.00!!!! o 9.00 rozpoczynamy scenariusz.

 

 

W piatek bedzie tez mozliwosc odebrania identyfikatorow. Dot. to osob ktore maja wplate i beda zakwaterowane (w godz. kwaterunku).

 

Na noclegu beda trzy osoby do waszej dyspozycji. po jednej w kazdym z budynkow.

 

Numery budynkow na os. Złota Jesień to

15c

5

4

8 , ten budynek bedzie zapelniany przez uczestnikow na koncu, jesli braknie miejsca w trzech poprzednich.

 

Mapa dojazdu na nocleg jest tez mapa dojazdu na poligon

http://camo.civ.pl/zlot/map.jpg

 

Miejscem zbiorki i miejscem parkingowym jest budynek 5

Budynek nr 2 na mapie to Zespół Szkół Zawodowych - czyli za zespołem skrecamy w lewo.

 

Płatny parking jest przy SZPITALU RYDYGIERA.

 

 

DOJAZD z Dworca Głównego

Najlepiej wsiasc w 501, 502, 511 i wysiąść na przystanku WIŚLICKA , potem wsiąść w 139 kierunek CAHTS i wysiąść na przystanku BIEŃCZYCE czyli na 4tym przystanku.

Link to post
Share on other sites

sie wie ;) pewnie od lubrynaktu pierwsze 2 magi kulek nie bedą reagować na hop up hhehehe :)

a co do dwójek i chłopaków to wiadomo, Holman z Piokiem sobie wzięli zaciszną dwójeczkę co by im nikt nie przeszkadzał przy świdrowaniu :D

Link to post
Share on other sites

Dla zainteresowanych podaję godło mapy 1:10000 przedstawiającej okolice Fortu Pasternik: M-34-64-D-a-4. Mapy są dostępna w WODGiK w Krakowie, ul. Basztowa 22 lub ul. Racławicka 56, tel. (0-12) 630-33-04.

W Warszawie ich niestety nie ma.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...