Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mateo

Użytkownik
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

 1. Jak ktoś wygląda na żywo jak dupa wołowa, w codziennym życiu jest totalnym lamerem, to lepiej niech nie robi sobie zdjęć, bo nawet photoshop mu nie pomoże. Niech zostanie wirtualnym komandosem bez ujawniania swojego "ampluła". Niech zostanie erotomanem gawędziarzem, musi walczyć z "parciem na szkło". Czasami lepiej nie pokazywać się szerszej publiczności, szczególnie, gdy nie ma sie co pokazać. To mówię wam ja, mjr. Kupricz, tęczowy komandos.
 2. Jedni walczyli więcej inni mniej, tak jak my, ale cóż tak czasem bywa. Przez część "gry" siedzieliśmy otoczeni przez... własne siły, więc tylko mogliśmy obserwować wędrujące trupy. Tak więc trochę to wyglądało jak dziwna wojna, jednak w końcu znaleźliśmy sobie wroga, co działo się za wiedza dowódcy naszego TFu. Zasadniczo mam dwie uwagi: 1. Grochówka - nagle zrobiło się pusto i wszyscy gdzieś zniknęli... dla mnie i moich kolegów przerwa w walce na obiad to bezsensowny pomysł, ale niestety często powielany na różnych imprezach. Może czas skończyć z ta tradycyjną grochówką? 2. Czołg i pojazd
 3. Polecam mp.net jest tam cały wątek o Rodezji, w którym wypowiadają się nawet ludzie walczący w szeregach armii rodezyjskiej. Sporo zdjęć nigdzie nie publikowanych. Jest też dużo książek, no i sporo stron w necie.
 4. To mój ideał. Prosto, lekko i praktycznie :)
 5. Mateo

  Currahee

  Szaszłyk miał pewnie na myśli publikatory/media, jako sposób dostępu szerszego kręgu zainteresowanych, do tajemnej wiedzy prezentowanej na targach. :)
 6. Wrzucanie magów za pazuchę to stara dobra szkoła i do tego dobrze mieć smocka :) Tylko teraz to większość nosi kamizelki zintegrowane, a za nie trudno cokolwiek wsadzić. Ogólnie worek na odzysk się przydaje, ale można też wypracować sobie indywidualną technikę. A z czasem dochodzi się do tego własnego idealnego rozwiązania. Ja się przyzwyczaiłem i lubię mieć coś, w co mogę wrzucić pusty magazynek, choć są takie sytuacje, że wyrzucam je na ziemię, a zbieram jak już jest po wszystkim. :)
 7. Krzyżowcy - ostatnia chwila skupienia przed bitwą
 8. Buty: Belleville dla USMC, modelu nie pamiętam Spodnie: kontraktowe DCU Nakolanniki: ALTA Kamizelka: holenderska modułowa, większość ładownic made in CROM. Pod nią pokrowiec kamizelki kuloodpornej JMD z miekką balistyka własnej roboty :-) Podkoszulek: issue MoD UK Rag sweat: issue MoD UK Rękawiczki: czołgowe nomexy Czapka: Divers Okulary: Uvex i-vo Karabin: M14 TM
 9. Ja mam taką kamizelkę. Oryginalne kieszenie są raczej takie sobie, ja już w większości je zastąpiłem, ale przy srednio-airsoftowych wymaganiach są ok. :). Ogólnie kamizelka jest ok, mi się na niej mieści 11 magów do m14 plus różny szpej i camel. Jedynie przy dłuższym noszeniu zaczynają ramiona boleć, ale jakoś da sie to przeżyć.
 10. W czerwcowym numerze miesięcznika Strzał można przeczytać artykuł Regdorn'a pt. "Airsoft zwany ASG". Pluje sobie w brodę, że wcześniej na taki pomysł nie wpadłem ;-)
 11. Królik, a będą rozmiary dziecięce? :D
 12. Mateo

  ASG w TVN

  Foka to pretensje miej do Chińczyków za psucie rynku, a nie do tych co tanie repliki kupują. Póki będzie można "zabawki" asg kupić na bazarach, póty rejestracja nie ma sensu. Kto mnie zmusi do rejestracji plastikowego uzi na kulki? A co do sejmu to mimo napadów z użyciem przedmiotów przypominających broń, jakos do tej pory kwestią replik sie nie zajął. A meliśmy w zeszłym roku gazeciarza, co napadał na banki w Wawie z zabawką kupiną na odpustowym targu. A co z wiatrówkami? Te też przypominają broń. A repliki używane w rekonstrukcji?
 13. Mateo

  ASG w TVN

  Kurde, bez paniki. Kto ma to wprowadzić, sejm? Zobaczcie ile czasu tam leżą ważniejsze ustawy. A jak to ma wporwadzić, w ustawie o broni nad która juz tyle czasu pracują? Nowa zmiana, nowe konsultacje międzyresortowe, potem komisje dopeiro potem idzie pod obrady sejmu. A tak na marginesie, Foka sam kiedyś byłeś szczyl. Teraz nie bądź taki cwany z tą rejestracją, bo masz broń sportową. To zresztą dożywotnio dane Ci nie jest i zależy w sporej części od widzi mi sie komendanta policji. Chcemy reglamentować hobby ludziom, jak za komuny reglamentowano dobra użytkowe, żywność i wolność. Lepiej m
 14. Mateo

  ASG w TVN

  Dlatego trzeba mieć własne media :-)
×
×
 • Create New...