Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Laser - Allegro


Recommended Posts

Bawiłem się tym ustrojstwem. Laser w nocy ma naprawdę fenomenalny zasięg. Plamkę obserwowałem przez lunetę jakieś 200-250m od mojego okna, z którego świeciłem laserem (na większe odległosci nie mogłem zestroić celownika z lunetą). W dzień oczywiście nie spełnia swojej roli, choc na upartego przez lunetę dałoby się pewnie dostrzec plamkę na klkunastu, może kilkudziesięciu metrach.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

kurdę... ja się zastanawiałem nad panamareczkową "Berettą" - właśnie dlatego że ma ten cały montaż (nie wiem jak się to fachowo nazywa, chodzi mi o tą całą "ramę" montowaną na lufie), który można by podczepić do socoma TM... a na górze zainstalować prawdziwy kolimatorek... tylko sęk w tym że nie wiem czy ten cały montaż będzie do tego socoma pasować...

 

chodzi mi o ten magiczny sprzęt:

http://www.airsoftguns.istore.pl/sklep,128...n,143475,0.html

 

ewentualnie coś co on nazywa glockiem 17

http://www.airsoftguns.pl/produkty/combat/glock_17.htm

 

co o tym sądzicie?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Uwazam że trochę zbyt optymistycznie podchodzisz do mozliwości zamontowania tego czegoś na socomie...Widziałem ten sprzęt tzn berette z airsoftguns.pl w sklepie z militariami blisko mnie i nie wygląda żeby pasowało to do czegos nawet niezbyt pasuje do tej beretty :P

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Widzialem takie laserki te z allegro, co do broni montują. Ja Sobie zrobiłem z takiego zwyklego wskaźnika laserowego za 6 zł. Zrobilem przełącznik, pomalowalem i zalozylem do Hardballera :)

Jest tylko jedne problem z takimi rzeczami. Jeśli nie masz szyny to muszisz to sam montować. I trza mieć regulacje. Bo przyklejanie takiego laserka zupelnie mija sie z celem. Lekki przesuniecie i na 10m mamy przesuniecie okolo 0,5 w jakaś strone, jak nie lepiej. Ja obecnie kombinuje coś z pierscieniami montażowymi, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...