Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

vooyas

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,265 profile views
 1. W tych G36C nie ma Hop Upów... chyba, że ktoś bonusowo Ci dołaczył :)
 2. Gdyby były tam jakieś foty tego magazynka, to dałoby sie mniej więcej ustalić, lecz w tym wypadku można tylko zgadywać, czy będzia pasował, czy nie.
 3. Ostatnio często zdaża się, że na forach o tanich replikach zakładane są wątki o replikach firmy HFC. Chciałbym zwrócić uwagę niektórym/nowym użytkownikom forum, że wyroby firmy HFC zaliczane są do "normalnych" replik, zatem proszę zakładać je tam, gdzie ich miejsce. Tanie repliki są produkowana m. in. przez takie firmy jak: Umarex, Cyma, Well, Weibao itp. Pozdrawiam :)
 4. Zapewne w ten sposób: odkręcasz rączke przeładowywania, w body wycinasz otwór taki sam jaki posiada ta replika, tylko że z drugiej strony, obracasz... to coś do czego przykręcona bywa rączka, przykręcasz ją i powinno być :) p.s. teoretyzowałem 8)
 5. rozumiem że wątek o tej spreżynie zamilkł...a szkoda czy dało by sie tutaj zamontowac hop upa ? jeśli tak to jaki koszt i gdzie kupic potrzebne rzeczy ! :wink: Nie miałem do czynienia z tą repliką, ale zamontować na pewno da się hop-up :) Jest to Umarex, więc zapewne konstrukcją wewnętrzną zbliżone jest do G36C, zatem poedjrzewam, że >>ten<< opis tuningu oraz montażu HU powinien mieć zastosowanie :)
 6. Jeśli już urwało to może być problem :( Ale myślę, że da się uratować. Przyklej ten zaczep żywicą epoksydowa, a później zrób takie metalowy wzmocnienia jak na >>tym<< zdjęciu. Powinno wytrzymać.
 7. Niebezpieczny to on nie jest, ale bolesny tak. Z odległości mniejszych jak 10-15m lepiej w głowę nie celować, gdyż po co szpecić komuś twarz krwiakami na 2 tygodnie...? No i oczywiście oszczędzimy bólu, gdyż trafienie w policzek z tych odległości boli jak diabli, a nie chcę nawet myśleć jak bolałoby np w wargę. Zatem podsumowując powiem, iż uważam, że z małego dystansu można strzelać z Rugera, tylko starać się nie strzelać w głowę z odległości mniejszych jak wspomniane 10-15m.
 8. Ja pisałem, że ma ponoć, bo coś mi tam we łbie świtało, że w wykasowanym wątku ktoś pisał, że ma to HU. Ja tej repliki na oczy nie widziałem. Jeśli się okazuje, że nie ma HU to zwracam honor i przepraszam za wprowadzenie w błąd :)
 9. Kwadratowymi :P A tak na serio to takimi jakie okażą się najlepsze - wiele zależy od tego jaką moc uda Ci się z tego wyciągnać. Przejżyj też asortyment sklepów internetowych, a znajdziesz gumki HU :roll:
 10. Ponoć ta ma HU http://bron.pl/index.php?prod=938 .
 11. Ależ proszę bardzo... Przejrzyj ten wątek http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=12361 Dziękuję za uznanie 8)
 12. Wątpliwe bardzo, by był tam Hop Up. Sądząc po tym, że kuliki lecą 10cm, prawdopodobnie była to uszczelka. Teraz połączenie dysza cylinda - lufa jest nieszczelne i więkoszość powietrza rozchodzi się po wnętrzu niż po lufie.
 13. Ruchomy jest... kolebie się lekko na lewo i prawo ;) A tak na poważnie to odpwoiedź brzmi: nie, zamek jest stały.
 14. Dokładnie, kupić je można jako rurki 8mm. W Castoramie, w Poznaniu kosztują 4,10zł metrowa i 8zł dwumetrowa. Są jeszcze chyba miedziane, albo z czegoś tam innego - ok. 20zł za metr, a znależć je można w dziale z karniszami i innymi tego typu wynalazkami :)
×
×
 • Create New...