Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKS74 Full Metal od boyi? Czy moze coś innego?


Recommended Posts

Aktualnie jestem posiadaczem kałaszka od Cymy i w tej rodzinie Ak pragnę pozostać :-P jednak nazbierałem troszkę pieniędzy i zastanawiam się nad kupnem czegoś lepszego. Zależy mi na zasięgu i trwałości. Szalenie spodobało mi się:

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=663

 

Czytałem trochę na jego temat no i zdania są podzielone, także bardzo bym był wdzięczny gdyby ktoś powiedział mi jak wygląda sprawa z tą 74, ewentualnie podsunął inną replikę za ok 550 zł. Wiem ze większej kwoty w ciągu najbliższego roku nie zdobędę, a zależy mi na lepszym sprzęcie.

 

Z góry dziękuje :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

A to nie jest to samo tylko z inną kolbą? Mi właśnie ta kolba się podoba ;) Ale dzięki oczywiście pomyśle też na tym. Tylko jakby ktoś posiadający ten model ze składaną kolbą przybliżył jego opłacalność ;)

Edited by JonasCell
Link to post
Share on other sites

Niestety w tej wersji nie ma modelu S i to jeszcze z drewnem, dużo naczytałem się o Boyi i ludzie twierdza ze są naprawdę dobre, zależy mi żeby wypowiedział się ktoś kto posiada ta 74.

 

Nie orientuje się ktoś kiedy będzie dostępny http://www.gunfire.pl/product-pol-1152192914-RK-03SW.html ???? Bo taka cena mi odpowiada ;D

Edited by JonasCell
Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz kupować boyia to tylko z modyfikacjami od krakmana czyli boyi/pj. Sam posiadam RK-05 od 8 miesięcy i muszę powiedzieć, że sprawuje się świetnie. Nigdy się nie zaciął, nie było z nim żadnych problemów, nawet często spotykane w elektrykach zacinki na semi nie występują w moim egzemplarzu. Karabin rąbnął kiedyś solidnie o beton przez co ułamała się podstawa szczerbinki, ale poza tym nic mu się nie stało. Jedyne na co można ponarzekać to kiepski magazynek- szybko ubija się sprężyna i są kłopoty z podawaniem. Nawet bateria, którą dają do zestawu jest zadziwiająco dobra- wytrzymuje jakieś 1000-1100 strzałów tylko ROF powalający nie jest.

Na start dobrze jest zmienić gumkę, dokupić parę magazynków i można śmiało ruszać do boyiu;]

Link to post
Share on other sites

Od ponad dwóch lat użytkuję ten model: http://www.gunfire.pl/product-pol-1152190089-RK-02.html jest trochę lżejszy od tego z drewnem i poza tym chyba niczym więcej się nie różnią. Jedno co mnie wkurza w mojej bojce to przekoszona w lewo muszka względem osi repliki. Zostały fabrycznie spieprzone frezy mocowania muszki na lufie i przy celowaniu poprzez zwykłe przyżądy trzeba brać sporą poprawkę.

Ale odkąd mam kolimator problemu niema.

Replika może i nie jest za często używana ale jak do tej pory nigdy mnie nie zawiodła.

Pozdro Robak

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...