Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kompletne umundurowanie - warszawa


Recommended Posts

Sory za OT, ale...

Foka, mogl bys zmienic podpis?

Post 2 linijki, podpis na 15 :|.

Moze zrob z tego gifa jakiegos, zeby fotki byly na zmiane, albo cuś...

1.

Po pierwsze: Takie sprawy zalatwiaj na privie

2. Juz pisalem na ten temat do Rega. Rysunek ze Sciana Pamieci bedzie tylko kilka dni i go zdejme. Po prostu zrobil na mnie duze wrazenie i chcialbym zeby byl przez jakis czas obecny na tym forum.

Link to post
Share on other sites
W Predatorze więcej jest miejsca, a sprzedawca, choć specem nie jest, jest o niebo milszy od Azymutowego. Cena ciut wyższa, ale w końcu za lepszą usługę trza płacić :)

Potwierdzam. Sprzedawca w Azymucie, taki już nie młody wiekiem, skutecznie mnie zniechęcił do tego sklepu. Co najmniej dwa razy poczyłem się tam olany sikiem prostym. Pytając o cokolwiek owego faceta można doznać wrażenia, że on w tym sklepie jakaś karę odbywa. Kiedyś zagadałem o "marpat"-a, facet pokazał mi kopie, a ja na to, że w porządku i fajne, ale czy jest możliwośc zakupu oryginalnych. Po tych mych słowach facet wyraźnie zirytowany i zniecierpliwiony w opryskliwym tonie wygarnął mi mowę, że skoro pochodzą z USA to są oryginalne i, że w ogóle to o co mi chodzi. Omijam te sklepiszcze szerokim łukiem.

Link to post
Share on other sites

valdigre>>> moge Ci skombinowac mundur WP wzoor bodajze 97 z dlogim rekawem za 150zl (z bardzo mala konwersja-zeby Cie nie oskarzyli, ze nawiales z jednosti :P), jak cos to piszta na: mysterious@1gb.pl, tylko zeby zalatwic, musze miec conajmniej ze 3 zamoowienia :), takze dogadac sie z kims i walic do mnie :D.

 

Z tego co wiem i zarowno na azymucie jak i w predatorze sa cholernie wysokie ceny w poroownaniu do tej :)

 

 

/pozdro, mysterious

Link to post
Share on other sites

jak to mawiam :twisted: DAREDEVIL :twisted:

 

www.flecktarn.co.uk - brytolski sklep z mundurami

www.ranger.pl - przeważnie kopie

www.allegro.pl -kupisz i Flecktarna i Woodlanda ale również innych renomowanych firm np DPM ale z uwagi na ilość asortymentu dokładnie wczytuj sie w oferty-rozmiar, krój itd ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...