Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pałatki oryginał


Recommended Posts

A skąd wiesz , że oryginalne ? Najlepiej wrzuć zdjęcia to pomożemy Ci w ocenie .

 

 

są na pewno oryginalne ;) zdjęcia zrobię ;) robiły zszyte razem za pokrowiec na piłę tarczową u mojego sąsiada a wytargał je ze stodoły a on ma cuda w stodole ;) niestety główni z narzędzi rolniczych ;)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nie jesteś zbytnio w temacie to mogłeś to pomylić z zeltami straży granicznej NRD z lat 50tych więc lepiej będzie z fotkami.

 

 

ok muszę je delikatnie rozpruc i wyprac do tego mają jakieś dziwne plamy jak to zrobię to zrobie fotki , ale widziałem repro zdjęcia i tych z 43 roku i jest taka sama

Link to post
Share on other sites

dzięki za małą podpowiedz :) że to jest zelta zauważyłem też takie Austryiackie z tym że ta ma charakterystyczne guziki z trzema otworami a nie czterema i chyba obie są jednak splinter bo podobno różniły si trochę odcieniami .

Link to post
Share on other sites

Hmm czy masz może na dolnych rogach jakiekolwiek stemple ? Na pierwszy rzut oka zeltbahn wygląda na oryginalny , plamki i układ wygląda bardzo dobrze. Stempelki wystarczyłyby do pełnego potwierdzenia .

 

Co do ceny takiej płachty to niestety na kokosy bym z Twojej strony nie liczył, takie sztuki chodzą za granicą za 120-160$. W Polsce raczej lepszej ceny nie dostaniesz .

Edited by Nanteris
Link to post
Share on other sites

no na jakiś super kokos nie liczyłem po prostu zobaczyłem je na pile u sąsiada i kazałem mu sobie nowy pokrowiec z czegoś uszyc he he , oblukałem dookoła stempli nie ma . Powiem tak jak on je znalazł u siebie w stodole to na 99% oryginały . Ma dom i cały szereg zabudowań gospodarczych po najbogatszym niemcu we wsi :) .

 

Dodam ż te pałatki jak obejżałem to są jednak troche podniszczone zwłaszcza jedna ma rozdarcie na 10 cm i pare małych przetarc brakuje 3 guzików a dwa są nieoryginalne zobaczę jak pójdzie mi z plamami które zostały zrobione już po zszyciu tych zelt bo plama przchodzi z jednej na drugą . Wczoraj z pół godziny delikatnie rozpruwałem ten szew .

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...