Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AnTu

Użytkownik
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

 1. Rekonstrukcja bitwy pod Mławą z '39 roku. Przy okazji do zobaczenia ciekawe eksponaty... www.bitwa1939.mlawa.pl
 2. Panowie, szybkie pytanko-mianowicie jakiej wielkości łożyska siędzą w gb cymy?
 3. Towarzysze! A jakiej wielkości w jego gb siedzą łożyska?
 4. Wszystkie zęby są ok, nic nie jest uszkodzone. Wgl gb z zewnątrz jest w stanie nienaruszonym. szymx1 - dzięki, w między czasie znalazłem ten sam filmik, tylko pod innym tytułem.
 5. Ciekawe wać Pan. Czekamy na zdjęcia. ;) Pozdrawiam
 6. Pomijając już tą bardzo napiętą dyskusję... Sobota była bardzo ciekawa. Larry, jako dowódca osi starał się utrzymać linie frontu i posuwać naprzód. Jak dla mnie było znakomicie, co zaowocowało zresztą przewagą terenową osi po sobotniej rozgrywce. Lindenberg wraz z SPS w niedzielę na sztabie popełniło karygodny błąd. Doszło do rozluźnienia szyków, co doprowadziło do stopniowego wykruszenia się obrony sztabu. Dziwnym może się wydawać bardzo słaby(czyt. powolny) atak ze strony alianckiej, bo ponoć całe prawe skrzydło osi poszło się... No... Co do przyszłorocznej Valkirii(III) - te
 7. Nie popadajmy w paranoję. Trud jaki włożyli organizatorzy w imprezę był oszałamiający. Pogoda swoja drogą, a klimat świetny. A to, że już niektórzy nie potrafią zahamować w odpowiednim momencie-to również oddzielna sprawa. Można zadać pytanie-po co kto przyjechał? Bo chyba nie wszyscy przybyli na rozgrywkę tylko; zalać palnik za przeproszeniem. Ogólnie dla mnie bardzo fajna impreza, jeżeli dojdzie do kolejnej edycji na pewno zawitam! Pozdrawaim
 8. AnTu

  CM.045 / A

  Dokładnie, to co powiedział kolega to prawda, to samo tyczy się zresztą baterii typu stick i wszelakiego osprzętu. Ale chyba w przeciągu 3-4 miesięcy powinny zaczynać napływać już transporty z Chin. No chyba, że się mylę to proszę o sprostowanie.
 9. No więc po wielokrotnych próbach rozwiązania problemu - nie udało się nic zrobić. Wszystkie części, które nie znajdują się wewnątrz gb wyglądają na nieruszone, próbowałem różnych konfiguracji, nic nie pomaga. Czy problem może siedzieć wewnątrz gb? Pozdrawiam! PS: Czy mógłby ktoś podesłać (w temacie lub pw) link do instrukcji jak rozebrać gb v.3? Byłbym wdzięczny.
 10. Ten "motylek" jest w standardzie montowany przy plastykowym body cm.031b, więc moim zdaniem powinno wytrzymać. Choć ręki sobie za to uciąć nie dam. Pozdrawiam!
 11. Ano do zobaczenia! Widzę, że nie tylko ja wyczekuję z niecierpliwością tego momentu.
 12. Zawsze trzeba zachować duży dystans do takich spraw. Lepiej odstąpić od wykonania strzału, niż dopuścić do takiej sytuacji.
 13. AnTu

  CM.031B [CYMA]

  Brak opcji edytuj... Czy ktoś z Was stockową replikę próbował w jakiś sposób uszczelniać? Jeżeli tak to dawało to jakieś widoczne efekty?
 14. AnTu

  AKS-74N Boyi

  A tak "pi razy drzwi" cóż tam uszczelniałeś, gdzie i czym?
 15. Na dniach pobawię się tym jeszcze i dam znać co i jak.
×
×
 • Create New...