Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Mam taki problem: Kupiłem M14 Karta po upgrade'ach. Trochę postrzelałem i rozsypał się głowica cylindra (była plastikowa). Po wymianie na nową pojawił się problem. Gearbox jest poprawnie złożony. Po pierwszym strzale tłok zatrzymuje się w tylniej pozycji (maksymalnie ściśnięta sprężyna). Nie mam pojęcia czemu się tak dzieje. Bateria naładowana, wszystko przesmarowane. Próbowałem kombinować z podkładkami ale to nic nie dało. Za każdym razem oddaje jeden strzał i się zatrzymuje w tej samej pozycji. Ma ktoś jakiś pomysł co mogę zrobić? Wcześniej wszystko działało. Z góry dziękuję za wszelkie rady.

Edited by BoNi3k1985
Link to post
Share on other sites

Jak kombinowałeś z podkładkami to może przestawiłeś przypadkiem zębatkę silnikowa i teraz jest za bardzo dociśnięta do zębatki ośki silnika czego powodem może być właśnie zacinanie się tłoka?

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites

Jest jeszcze 1 opcja - źle wkręcone śruby i któraś może zaczepiać o zębatkę tłokową. Dokładnie chodzi mi o śrubę na wysokości zębatki tłokowej. Czasami się tak zdarza przy pomyleniu śrub... Ale wtedy zębatka może się nawet nie ruszyć jak się trafi w te nawiercenia od strony bolca zaczepiającego o popychacz dyszy.

Link to post
Share on other sites

A może to wina niedokońca "składającej się" sprężyny. Może też być tak że masz za długą sprężynę i przy tylniej pozycji po prostu nie ma już gdzie się złożyć ? Jeśli masz i na głowicy tłoka i na prowadnicy sprężyny łożyska to spróbuj któreś zdjąc i zobacz jeszcze raz.

Link to post
Share on other sites

A może to wina niedokońca "składającej się" sprężyny. Może też być tak że masz za długą sprężynę i przy tylniej pozycji po prostu nie ma już gdzie się złożyć ? Jeśli masz i na głowicy tłoka i na prowadnicy sprężyny łożyska to spróbuj któreś zdjąc i zobacz jeszcze raz.

 

jest to jakis pomysl. tylko zastanawia mnie co robie zle skoro przed rozlozeniem dzialalo

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...