Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam

ciężko na forum znaleźć info o mosfetach (albo ja jestem na tyle tępy ze nie mogę znaleźć nic sensownego) tzn jakieś szczątkowe są ale chciałbym żeby powstał temat w którym będzie o mosfetach dużo powiedziane i najlepiej żeby ten temat został przyklejony, kiedyś w moim wątku o strzelaniu na semi było powiedziane o mosfetach kilka slow ale w sumie nic bardzo sensownego

 

założyłem ten temat ponieważ chce założyć mosfet w swojej replice ale nie jestem w stanie znaleźć dobrego info o tych układach (możliwe ze źle szukałem, proszę mnie za to ie gnoić ;p)

 

Jaki mosfet założyli byście do cymy 031 do strzelania na semi z batka li-po 11,1V ?

czym się różnią mosfety v1,2 i 3? znalazłem coś o tym ze v1 nie ma hamulca a v 3 ma funkcje strzelania seria.

na tym forum ktoś wystawił takie mosfety

http://allegro.pl/item1168749341_mosfet_2_...a_promocja.html

bardzo zachęca opis ale czy nada się do moich zastosowań?

pytam bo nie znam się na tych technicznych opisach :)

 

przydało by się jakieś info o tym jak zamontować mosfet w replice, szukając info o mosfetach znajduje tylko jak zrobić taki układ ale wole się w to nie bawić ;p

 

i pytanie czy nie starce gwarancji u krakmana jak zainstaluje mosfet?

 

z góry dziękuję za odpowiedzi

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...