Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

330fps i nic więcej.


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Mam taki sam problem z G&P. Do nowej emki wstawiłem komorę HU King Arms oraz prec lufę promka 407mm. Po tym zabiegu zmierzyłem prędkość i wyszło 330fps na kulkach 0,2g i HU na zero. Teoretycznie wychodzi, że w stocku jest spring m100. Wymieniłem springa na m120s systemy (system szczelny do komory hu bo jest efekt strzykawki), zmierzyłem prędkość a tam nadal 330fps. Zrobiłem tak jak radził Kocur666 i papierek podskakuje od powietrza. Dziwi mnie zachowanie dyszy cylindra, ponieważ po każdym strzale (na singlu) zatrzymuje się w minimalnie innej pozycji, raz bliżej raz dalej, czasem nawet nachodzi na przestrzeń podawania kulek z maga.

Zastanawia mnie czy spring G&P w stocku to m120 ? czy mam aż tak nieszczelny układ. Jeżeli to drugie to co mam poradzić ? Jaką dyszę zamontować lub przerobić ?

Pomóżcie bo już nie wiem w czym problem.

Edited by aLBEDo
Link to post
Share on other sites

Emki G&P to pięta achillesowa komór KA - możliwe że trzeba dobrać nieco dłuższą dysze albo jak niektórzy radzą odpowiednio spiłować popychacz dyszy by dysza dalej wchodziła do komory. Pewno masz ten rodzaj repliki w którym przednia ścianka gearboxa jest nieco grubsza i dystansuje to komorę i powoduje bak szczelności.

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites

Spiłowałem czoło popychacza oraz kawałek opierający się o zębatkę bo nie pozwalał mu dojść do ściany GB i papierek dosłownie trochę się rusza. Szczelność jest więc pozostaje sprawdzić na chrono i zasięg w terenie. Napiszę jak wyszło na testach. Dzięki za pomoc :D

Edited by aLBEDo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...