Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak Stuningowac replike sprezynowa ? jakie czesci pasuja do Remington M40A1 Black ?


Recommended Posts

prosze o komenty

zdesperowany user fotki?

 

 

Jeśli chcesz snajperkę, która ma przewage nad elektrykami (czyli zasięg +70m albo i +80) to powinieneś wydać ok 2000zł , a lepiej 3000...

 

Załóżmy, że wymieniłeś WSZYSTKO ze środka i masz ten zasięg 70m, ale w replice, w której wszystko się kołysze, jest średnio spasowane i słabo połączone...

 

Sam mam w domu podobną "snajperkę", może chcesz kupić? będziesz miał dwie. like rambooo

 

Jako takie podsumowanie, to jeśli Twoimi przeciwnikami są pro uber miszcze z aeg za 150zł to zostaw jak jest, jeśli masz szczęście (szczęśliwy egzemplarz) to oni mają zasięgu 15, w porywach 20m, a ty te 5 więcej ;)

 

Jeśli chcesz się serio postrzelać, to sprzedaj to "COŚ" i czekaj do września na spodziewane dostawy galaxiaków i cymiaków ;)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

dla czego tak uważasz ja mam m40 i stunningowałem ją do 590 i cale nie uważam że kampy to gówno, do tego po prostu trzeba mieć cierpliwość i chęć masz tu linka http://www.specshop.pl/index.php?cPath=22_161_308&sort=2a&page=2

 

raz mi tylko tłok pizną bo najpierw sprężyne wymieniłem a później chciałem dopiero wymienić tłok i wyszło na to że tłok i tak trzeba wymienić :icon_razz2: :icon_razz2: :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

hmmmm... Pamiętam jak by to było wczoraj... Opowiem ci pewną historię o zielonym snajperze.

kiedyś na respie, zielony snajper wyciągnął cylinder swego m40. I co ujrzałem? Cylinder który miał głowicę, nie przykręconą lecz "zaklepaną" co uniemożliwiało wymianę springa, idźmy dalej...

Następny był spust. I uwaga! obudowa była z przeźroczystego plastiku, a seary ze ZnAl'u.

Morał z tej bajki jest krótki, i niektórym znany: to nie jest snajperka, Boże kochany :blush:

Jak coś sie zmieniło to sorry :wink:

Edited by 50zyt
Link to post
Share on other sites

W M56(M40) jedną fajną rzeczą jest głowica cylindra i tłoka, no i nawet sam tłok, bo głowicę ma na wzór lay laxowej z aps2. A ogólnie replika to chyba była wytwarzana przez jakichś serwisantów/ majsterkowiczów, 2 repliki, w jednej był ponawiercany tłok by zmniejszyć jego wagę, w drugiej nie, a nawet ten śmieszny teflon-fix w stocku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...