Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wiciok

Admin
 • Content Count

  5,059
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by wiciok

 1. wiciok

  NOKTOWIZJA

  Flir swing arm #37 https://www.amazon.nl/-/en/Swing-Arm-37-Bayonet-Mount/dp/B007SYGT2E Alternatywy: -JDAPT + zwykły J-arm -zmiana żurawia na dovetail + FLIR Swing Arm #172 lub https://www.falconclaw.eu/product/mod-armory-dovetail-j-arm-for-minirail/
 2. Nie zawsze, zależy od szczelności układu, wagi kulek, ile oryginalnie było zapasu powietrza, itd.
 3. Głównie SR-25 i podobne (aczkolwiek nie wszystkie z nich)
 4. Szedłbym albo w kierunku dyndającej kieszonki zaczepionej do tej taśmy na 2 karabinkach, albo zaczepionej taśmami/shockcordem za te plastikowe okienka.
 5. Sugeruję na początek sprawdzić czy będzie działać w temperaturze pokojowej.
 6. Bo np nie zamontujesz tam drabinki do regulacji długości?
 7. Szukam chesta o następującej specyfikacji: -insert na 4 magi M4, na nim palsy -całkowita szerokość ok. 12 komórek, wysokość 3 rzędy -proste (bez wypełnień) szelki typu X z gumkami/taśmami na kable -kolor najlepiej RG, ale wszelakie oliwki i inne zielone też wchodzą w grę -obojętnie czy laser czy zwykłe taśmy Generalnie szukam jakichś alternatyw dla: -Hussar Skirmish z dodatkowymi panelami (wycofali go z oferty) -Direct Action Tempest (po zdjęciach wydaje się mieć za mało stabilny przód z racji podzielenia wbudowanych kieszeni na 2 mniejsze, szelki są typu H, a nie X) -Red
 8. Po prostu zalej gwint najmocniejszym klejem jaki znajdziesz? I nie klejem na gorąco, bo on to raczej szybko puści.
 9. Potwierdzam, zwalniacz powinien być na sprężynce, a do góry powinien go pchać tylko podajnik z magazynka, jak skończą się kulki.
 10. http://wmasg.com/pl/auction/
 11. Dzięki za odpowiedzi. Skłaniam się raczej w kierunku DYTACa. W ARESie średnio widzi mi się dopłacanie za bajerancki mosfet (ok, burst jest fajny, ale jako osobny tryb, a nie zamiast semi lub auto). Obczaję jeszcze G&G, może akurat znajdę coś ciekawego.
 12. Ktoś się orientuje, czy wszystkie repliki tej firmy mają szybką zmianę sprężyny, czy tylko model PDW?
 13. Z tego co widzę, to jeszcze E&L i Arcturus (nie wiem czy wszystkie modele). Przy czym ICS, Katana i wszelakie PTW mnie nie interesują zupełnie. Także zostają na placu boju: -Arcturus -Ares -Dytac -E&L Na szkielet Retro mimo wszystko szkoda mi kasy, mam już CNC w jednej replice i raczej nie będę potrzebować w drugiej.
 14. Hej, Trochę wypadłem z obiegu, więc pytam - jest na rynku cokolwiek z ARów z szybką zmianą sprężyny (bez wyciągania GB z body) oprócz Szpetny? Bo jak widzę takie zdjęcia to raczej nie kupię tej ostatniej :-DDD Chodzi mi o repliki ze standardowymi częściami, także wynalazki w stylu Modify XTC odpadają.
 15. Można ograniczyć zakres częstotliwości z poziomu softu.
 16. Nie chce mi się odklejać nóżek żeby odkręcić pcb :maniak_jezyk: Ale masz tutaj dość czytelną fotkę z internetów: http://svc.dxcdn.com/upload/reviewpicture/201210/3d7dc9a1-d005-48c7-9869-f04edb0a17a6.jpg
 17. Temat o VSR: http://forum.wmasg.pl/topic/42149-oficjalny-vsr-10-g-spec-tokyo-marui/ Temat o SW-04: http://forum.wmasg.pl/topic/108516-oficjalny-sw-04-m24-snow-wolf/ Cała problematyka tuningu jest tam doskonale opisana. PS. Pisz czytelniej.
 18. Gwoli ścisłości, to zintegrowana antena i 0,5W i tak nic nie da, skoro radio zapewne nie ma homologacji jako PMRka. IMHO nie warto.
 19. http://forum.wmasg.pl/topic/42149-oficjalny-vsr-10-g-spec-tokyo-marui/
 20. Przed ew. kupnem polecam mieć na uwadze, że te kamizelki mają rozmiary, i to dość istotnie się od siebie różniące.
 21. Szelsy w tej replice są na 14 kulek, także raczej słaby pomysł. http://azteko.pl/she...727-p-5438.html
 22. Jeśli tam jest pasmo GMRS, to trochę słabo. Pomijając już nielegalność tego pasma w Polsce, to wszyscy gracze musieliby dostosować do Ciebie swoje częstotliwości (jeśli mają jakieś Baofengi), a z użytkownikami zwykłych PMRek w ogóle nie pogadasz.
×
×
 • Create New...