Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Sklep] www.speedytoys.com


Recommended Posts

A co myślicie o tym sklepie: www.speedytoys.com jest dużo AEGów przesyłka prawie gratis jakieś małe opłaty a broń ok. 200 zł tańsza niż na military (wersje podstawowe, cena na tej stronce bez bateri i ładowarki porównana z ceną takiego samego zestawu z military)

 

m4a1 kosztuje ok 500zl taniej

a mp5tki ok. o 200 ale nie wszystkie

Link to post
Share on other sites

jak chcesz duzo aeg`ow to zobacz sobie na ten sklep amerykanski http://www.cobraairsoft.com/ odrazu mozesz sobie kupic karabinek po tuningu i jest zapewne taniej

ale tak jak pisza standardowy koszt przesylki to 90$ pocieszeniem moze byc ze po napisaniu maila do tego sklepu z info ze jestem z polski dali mi 10% rabatu na wczesniej wymieniony koszt a ja napisalem tylko czy wysylaja do polski ehh.

dodaj sobie jeszcze koszty celne zwiazane ze sprowadzeniem czyli podatek vat 22% i podatek od zabawek jakies 3,2% podajrze

widze ze interesujesz sie America`s Army hehe wszedzie nas pelno pozdro

Link to post
Share on other sites

by wątku niezakładać a rozpisujecie się tutaj o sklepach zagranicznych i wymieniacie cenami. To mam pytanie gdzie jest najtaniej wliczając w to przesyłke ?? Dotego czy z tymi sklepami są jakieś problemy czy przesyłka zawsze ładnie dochodzi i wszyko jest w porządku?? czas oczekiwanai na ową przesyłke?? Jak byłby ktoś łaskaw wstawić tutaj sporo linków i zrobić coś w formie przeglądu sklepów zagranicznych to byłbym wdzięczny i pewnie nietlyko ja bo przyda się wielu osobą z góry dziekuje jak było to prosze o lincz...

Link to post
Share on other sites
]

dodaj sobie jeszcze koszty celne zwiazane ze sprowadzeniem czyli podatek vat 22% i podatek od zabawek jakies 3,2% podajrze

widze ze interesujesz sie America`s Army hehe wszedzie nas pelno pozdro

 

jest tylko VAT 22%. Mozna obnizyc koszty jesli sklep ma opcje zmiejszania wartosci towaru deklarowanej na fakturze np placimy clo od 30% wartosci. Dla przecietnego AEGa clo wyniesie wtedy ok 60-80 pln.

Link to post
Share on other sites
]

dodaj sobie jeszcze koszty celne zwiazane ze sprowadzeniem czyli podatek vat 22% i podatek od zabawek jakies 3,2% podajrze

widze ze interesujesz sie America`s Army hehe wszedzie nas pelno pozdro

 

jest tylko VAT 22%. Mozna obnizyc koszty jesli sklep ma opcje zmiejszania wartosci towaru deklarowanej na fakturze np placimy clo od 30% wartosci. Dla przecietnego AEGa clo wyniesie wtedy ok 60-80 pln.

Z tego co wiem od kumpla, który bardzo często zamawia z WGC to jednak cło jest. Cło i Vat w przybliżeniu zamykają się w 33% wartości towaru. Koszt wysyłki wyliczyli mi na WGC na 116$ ale EMS'em i po 3 dniach od wysłania mam paczkę w domu. Jak kumpel ostatnio zamawiał to wysyłka rozłożyła się po 20$ na osobę (bo samemu to jednak wysyłka za dużo wynosi). Oszczędności są jednak ogromne niestety częściowo kosztem serwisu, jednak o tym na forum już było (komuś się coś popsuło, wysłał zdjęcia i dostał części w paczce) i nie jest z tym aż tak źle. Przy dzisejszym kursie dolara, jeśli ktoś się nie boi lub ma znajomych co już to robili to bym ściągał z WGC (co mam zamiar niedługo zrobić). Giwerka + akcesoria (magi,ktk,bat+lad) + ściągnięcie = 700$ u nas sama giwerka w promocji 1600zl :wink:

Link to post
Share on other sites

a jezeli chodzi o to w jakim czasie paczka do ciebie dojdzie to jest roznie znajomy kupil kosc ram w amerykanskim sklepie i zgodze sie z tym ze kosc byla po dwoch dniach w polsce ale w urzedzie celnym przelezala 40 dni zanim wyslali ja do znajomego wiec to roznie bywa z tego co slyszalem mozesz miec za dwa dni a jednoczesnie mozesz miec i za dwa miesiace

Link to post
Share on other sites

wiem jestem leniwy. Ale tam jest z 15 linków do różnych sklepów przejżenie tego wsyztkiego i wyciągnięcie pewnych wniosków to ponad moje możliwości. By sprawdzić nawet na oko gdzei jakie guny [nie wszytkie bardziej seriami] są tańsze wliczając wysyłke plus ewentulane możliwości zamian i upgrejdow przy zakupie [inna bateria lepsza cośtam etc...] dziękuje przynajmniej za to ale prosiłbym o więcej ...

 

Edycia + jakie są cny w przybliżeniu wysyłki do polski każdego ze sklepów ...

Link to post
Share on other sites

hmm niom ja sie przyznam wszystkich linkow nieprzejzalem hehe no najlepszym sklepem do upgradow jest cobraairsoft bo tam mozesz sobie odrazu kupic z upgrejdowanego guna jak mi kumpel da jakies jeszcze to ci tutaj najwyzej podesle moge wam podac linki do amerykanskich grup zebyscie zobaczyli na filmikach jak sie tam bawia heeh

Link to post
Share on other sites
]

dodaj sobie jeszcze koszty celne zwiazane ze sprowadzeniem czyli podatek vat 22% i podatek od zabawek jakies 3,2% podajrze

widze ze interesujesz sie America`s Army hehe wszedzie nas pelno pozdro

 

jest tylko VAT 22%. Mozna obnizyc koszty jesli sklep ma opcje zmiejszania wartosci towaru deklarowanej na fakturze np placimy clo od 30% wartosci. Dla przecietnego AEGa clo wyniesie wtedy ok 60-80 pln.

Z tego co wiem od kumpla, który bardzo często zamawia z WGC to jednak cło jest. Cło i Vat w przybliżeniu zamykają się w 33% wartości towaru. Koszt wysyłki wyliczyli mi na WGC na 116$ ale EMS'em i po 3 dniach od wysłania mam paczkę w domu. Jak kumpel ostatnio zamawiał to wysyłka rozłożyła się po 20$ na osobę (bo samemu to jednak wysyłka za dużo wynosi). Oszczędności są jednak ogromne niestety częściowo kosztem serwisu, jednak o tym na forum już było (komuś się coś popsuło, wysłał zdjęcia i dostał części w paczce) i nie jest z tym aż tak źle. Przy dzisejszym kursie dolara, jeśli ktoś się nie boi lub ma znajomych co już to robili to bym ściągał z WGC (co mam zamiar niedługo zrobić). Giwerka + akcesoria (magi,ktk,bat+lad) + ściągnięcie = 700$ u nas sama giwerka w promocji 1600zl :wink:

 

Osobiscie jesli chodzi o airsoft to w Polsce kupuje tylko kulki :P

Na WGC zamowilem towaru za jakies 1000$(niedlugo bedzie 1500$) i zapewniam cie, ze placi sie aktualnie tylko 22% VATu. Ostatnio za snajpe APS Type 96, przy 30% wartosci przesylki, zaplacilem 69 pln cla(22% od 100$ po kursie z wrzesnia).

Mimo wysokich kosztow wysylki zdecydowanie bardziej oplaca sie sprowadzac towar samemu, gdyz niekiedy oszczednosci siegaja 40-50%, zwlaszcza teraz, przy silnej zlotowce :)

 

]hmm niom ja sie przyznam wszystkich linkow nieprzejzalem hehe no najlepszym sklepem do upgradow jest cobraairsoft bo tam mozesz sobie odrazu kupic z upgrejdowanego guna jak mi kumpel da jakies jeszcze to ci tutaj najwyzej podesle moge wam podac linki do amerykanskich grup zebyscie zobaczyli na filmikach jak sie tam bawia heeh

 

Praktycznie kazdy sklep w HK oferuje upgradowanie kupowanych u nich replik(WGC,UnCompany,War4,Redwolf), a kazdy sklep w HK jest tanszy od najtanszego sklepu w USA(ktory to? :P) z bardzo prostej przyczyny - wiekszosc firm produkujacych sprzet i akcesoria airsofotwe znajduje sie wlasnie w Azji :)

Link to post
Share on other sites

witam wszystkich. chcialbym sprostowac troszke wypowiedzi yankeesa. Mianowicie to ja wysylalem te maile z pytaniami do COBRAAIRSOFT.com i oni mi naliczyli $89.00 przesylki ALE DOPIERO PO TYM KIEDY ZADALI MI PYTANIE CO CHCE ZAMOWIC A chcialem kupic AK47S+BAT+LAD. Pozatym odnosnie wypowiedzi yankeesa co do cla i vat'u to pisalem maila do handelUE.pl i tam napisali mi ze do WARTOSCI PRZESYLKI Z BRONIA PNEUMATYCZNA I REPLIKAMI TRZEBA DOLICZYC CLO W WYSOKOSCI 3.2% I DO TEGO DOCHODZI JESZCZE 22% VAT WARTOSCI PACZKI. Czyli chcac zamowic cokolwiek to bardzo sie oplaca ale w grupie a kiedy taka grupa liczy wiecej nic 15 osob jest traktowana jako KOMPANIA i dostaje ona MASAKRYCZNE ZNIZKI NP: AK47S STOCK (bez ubgradow) kosztuje $220.00 a po otrzymaniu znizki tylko $170.00 wiec jak sami widzicie jest dosc taniej i nawet jezeli pojedyncza osoba zamawia to oszczedza jakies 1500zl bo kupujac bron mozna wybrac opcje: STOCK, LEVEL 1 UPGRADU, LEVEL 2 UPGRADU i LEVEL 3 UPGRADU. A 3 level upgradu kosztuje u nas jakies 2000zl. JA JESTEM ZA TYM ZEBY ZEBRAC JAKIES 20 OSOB I ZAMOWIC COS. JAK WSPOMNIAL JESZCZE YANKEES WCZESNIEJ COBRAAIRSOFT NIE UDZIELA GWARANCJI NA TOWARY Z RACJI TEGO ZE WYSYLA ONA BRONIE I INNE ZECZY NA CALY SWIAT I CIEZKO BY BYLO PROWADZIC SERWIS GWARANCYJNY. COBRA UDZIELA TYLKO GWARANCJI: SPRAWDZA BRON TUZ PRZED WYSLANIEM I DAJE GWARANCJE NA TO ZE BRON DZIALALA W MOMENCIE PAKOWANIA. ok to by bylo na tyle :D jezeli ktos ma jeszcze jakies pytania odnosnie tego co wiem :D niech pisze na gg 4639938.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...