Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kolimator do g3


Recommended Posts

Oczywiście wziąłem pod uwagę odpowiedź arenda, ale problem w tym, że nie ma NIGDZIE porządnych kolimatorów dedykowanych dla g3. Wszystkie, które znalazłem kosztowały około 80zł i były produkcji chińskiej. No cóż... Mogłem kupić jakąś emczwórkę oblepioną RIS-ami i wtedy bym nie miał problemu ze znalezieniem i dopasowaniem akcesoriów dobrej jakości.

Link to post
Share on other sites

Nie możesz kupić SZYNY, na którą zamontujesz normalną optykę? :wink: Zresztą nie wiem czy kolimatory G&P są dobrej (firmowej) jakości... Szyna to jest 30-60zł i kupujesz normalny kolimator. Wątpię nawet czy jest taka wersja ostra tego koli, jak już to nikt tego nie używa. Bardziej lunety Hensoldt'a.

 

EDIT: Literówka.

 

Pozdrawiam.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

Sorry, ale nie załapałem od razu o co chodzi. Grzechotnik, mógłbyś być bardziej wyrozumiały dla nowego, a nie wyjeżdżać z jakimiś wiejskimi przysłowiami.

Co do jakości firmy G&P to bazowałem na informacjach z forum:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/71513-s-acog-gp-puszka-anpeq-15-tan-2xeotech-552/page__hl__kolimator+ (punkt 3)

Jak założę szynę z niskim montażem to celownik kolimatora będzie "nachodził" na muszkę?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...