Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KWA - Glock 18C v CZ75 full metal


Recommended Posts

Witam

 

Przekopałem tematy do 2004 roku i opinie o starszych modelach są różne.

 

Zamierzam kupić gaziaka jako boczną oraz na BBparty. W sumie spodobało się mi bb więc nie planuje trzymać go w szufladzie.

 

Interesuje mnie Glock 18C -Glock 18C KWA Opcja ful auto sugeruje że syfony nie powinny się często pojawiać. W ręku leżał bez rewelacji. Celowanie lepsze niż w CZ

 

lub bardzo ładnie w ręku leżała KWA CZ 75 full metal W reku leżał dobrze choć pytanie o jakość metalu i jego działanie w chłodniejsze dni.

 

Kwota górna za replikę to koło 570 zł bo jeszcze ma być do tego kabura.

 

Chce uniknąć stada problemów z padającymi częściami - przerobiłem to przy G36 z jg. Psucia zabawy przez syfonowanie przy częstym strzelaniu chciałbym też uniknąć

 

Jak się sprawują obecnie sprzedawane modele?

 

Może ktoś ma inną propozycję w podobnej kwocie. Interesuje mnie pojemność magazynka ~20 kulek i przyzwoity zasięg. Widziałem co potrafił rugger bedąc na jego celowniku :wink: ale ten mi niepodchodzi.

Link to post
Share on other sites
Opcja ful auto sugeruje że syfony nie powinny się często pojawiać.
Przeciwnie, wywalisz maga serią to prawdopodobnie zrobi syfona.

 

Chce uniknąć stada problemów z padającymi częściami - przerobiłem to przy G36 z jg. Psucia zabawy przez syfonowanie przy częstym strzelaniu chciałbym też uniknąć
Więc kup coś od TM. Glocki KWA i KSC nagminnie lądują mi na serwisie :/. Osobiście polecam hi capę 5.1 TM. w moim podpisie jest link, zapoznaj się z nim, masz tam arta o hi-capie 5.1.
Link to post
Share on other sites

Przeciwnie, wywalisz maga serią to prawdopodobnie zrobi syfona.

 

Nie zamierzam używać tego jako maszynowego :D chodziło mi o to że producent zastosował? rozwiązanie pozwalające na szybkie strzelanie.

 

Czytałem Hicapie - wymaga dedykowanego malutkiego drogiego pojemnika gazu a co jak stosuje się green lub power, niszczy uszczelnienia?

Są też jak widzę dwie wersje 4.3 oraz 5.1 .

Również pytanie o kwestię dostępności i cen dodatkowych magów i np uszczelek - tylko oryginały, czy trafię pełnosprawne zamienniki?

Na www z podpisu jest info że ma być opis, ale w rubryce testy jest pusto :(

 

Dzięki za info, w Specu zapewniali że nie ma z 18C problemów i nie wracają na serwis.

 

Edit - literki

Edited by sudom
Link to post
Share on other sites

Nie w rubryce testy tylko na str 50-53. Duży artykuł ;]

 

 

 

"Czytałem Hicapie - wymaga dedykowanego malutkiego drogiego pojemnika gazu a co jak stosuje się green lub power, niszczy uszczelnienia? " Nie rozumiem, pisz po naszemu. Chyba chodzi Ci o pogłoskę jakoby wymagał zasilania gazem HFC134a? Jeśli tak- to bzdura. Normalny GG tam ładujesz.

 

Magazynki sa dostępne bez problemów, nie są drogie. Jakie pełnosprawne zamienniki? Masz na myśli inne magi pasujące? Nie wiem- nie używam zamienników tylko oryginałów. Uszczelki Ci na co? To jest TM a nie chińczyk, nie musisz wymieniać uszczelek co miesiąc. moje mają chyba... 2 lata i wszystko pracuje doskonale.

 

W specu zapewniali bo przecież oni chcą to sprzedać. Ja osobiście glocków KSC czy KWA nie polecę- często trafiają na serwis.

Link to post
Share on other sites

Nie w rubryce testy tylko na str 50-53. Duży artykuł ;]

 

"Czytałem Hicapie - wymaga

 

Zjadłem literkę "o" - czytałem o Hicapie :)

 

Inne magi - czyli np zapas lub gdy zgubiony zostanie oryginał. Teoretycznie tak jak piszesz TM powinna dawać wyższą jakość wykonania i rzadziej potrzebować serwisu.

 

Mówisz że TM na gg i power działa normalnie, czy tylko gg? Trzeba dodawać ekstra silikon w takiej sytuacji?

Fakt że ma atrakcyjny wygląd i 1.1J też dobrze o niej świadczy. Szkoda że nie trzymałem jej w ręku.

 

Artykuł - by go czytać trzeba gdzieś się zapisać wrr a hotlife usunięty za naruszanie praw autorskich

 

Hmm czy ktoś używa np tego Glocka 18C, chciałbym poznać opinie użytkowników, bo opisy na stronie sklepów to prawie: CTRL+C CTRL+V

Edited by sudom
Link to post
Share on other sites

Nigdzie się nie muszę rejestrować ani nic nie jest usunięte, działa zupełnie normalnie po kliknięciu w okładkę nad komentarzami. No ale cóż...

 

 

Tak jak napisałem- działa normalnie na gg. Normalnie czyli nie trzeba nic dodawać a w zasadzie na moje oko nawet za duzo sylikonu jest w gg. O glocku 18C jest spory temat na tym forum. Wystarczy przeczytać.

Link to post
Share on other sites

Nigdzie się nie muszę rejestrować ani nic nie jest usunięte, działa zupełnie normalnie po kliknięciu w okładkę nad komentarzami. No ale cóż...

.

 

Klikając na okładkę działa i warto poczytać. Ja wcześniej próbowałem inaczej i chciało bym gdzieś się rejestrował itp.

Dzięki za namiar na arta.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...