Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Widziałem kilka tematów o VFC i G&P jednak, żaden nie daje mi odpowiedzi na pytanie, które repliki lepsze. Według Airsoft G.I którego filmiki można zaobserwować na YouTube. VFC ma bardzo dobrej jakości repliki produkowane w Tajwanie, co z resztą potwierdzają komentarze typu "I love VFC" albo "VFC 4ever", jedyne z czym się go porównuje to KWA i czasem G&G. Jednak gdy wchodzę na polskie fora dyskusyjne okazuje się, że najlepszą firmą jest G&P z Hongkongu, a VFC jakoś jest pomijane. Bardzo podoba mi się wykonanie Replik VFC dlatego moje główne zapytanie:

 

 

Które lepsze VFC czy G&P?

 

 

Chodzi mi o wnętrze, bo wiem że wyglądem i autentycznością VFC niszczy G&P.

 

 

Proszę o odpowiedzi ze strony osób które same posiadają VFC bądź G&P.

 

Nie chce widzieć odpowiedzi typu "Mam cyme, ale mój kolega ma CA i twierdzi, że G&P/VFC to zło" ok?

 

Repliki:

http://www.casg.pl/product-pol-896-Przedsprzedaz-VFC-E-Series-M4-Tactical-Carbine-nowa-generacja-.html

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1444

 

Proszę o szybką reakcję.

 

Pozdrawiam

 

Solty

Edited by Solty
Link to post
Share on other sites

 

 

Chodzi mi o wnętrze, bo wiem że wyglądem i autentycznością VFC niszczy G&P.

 

 

 

 

 

Duhard_gif.gif

 

Kolego, G&P (i KA) to najlepiej odwzorowane eMki wśród klasycznych AEGów...

 

G&P posiadałem i długo miałem.

Edited by Ijet
Link to post
Share on other sites

Miałem w łapie G&P od kumpla i nie nie jest "super odwzorowane"(brak działającego zamka, bolt catch i release, dust cover trzeba otwierać ręcznie) i przypominam iż miało być o wnętrzu repliki a nie o jej wyglądzie zewnętrznym. Tym bardziej, że zmierzać to będzie jedynie do wstawiania emotikonów na pół strony A4 i Face palmów. Więc sprecyzuj ile miałeś replikę,jaki to był model, jakie usterki cię napotkały i po jakim czasie(jeśli w ogóle wystąpiły) itp. Jako posiadacz G&P powiedz co w niej jest niezawodnego, a co często się psuje.

 

Pozdrawiam

Solty

Edited by Solty
Link to post
Share on other sites

Wykonanie G&P owszem dobre, wręcz znakomite, co do bebechów to nie polecam, sam mam GB G&P 8mm (kiedyś nie grzebany, totalny stock):

na pierwszej strzelance:

poleciały mi tłok, głowica tłoka i zębatka,

za jakiś czas tłok żółty CA też poszedł,

a teraz niedawno silnik M120 G&P i batka.

Link to post
Share on other sites

Miałem w łapie G&P od kumpla i nie nie jest "super odwzorowane"(brak działającego zamka, bolt catch i release, dust cover trzeba otwierać ręcznie)

 

Pozdrawiam

Solty

 

A to wybacz, bo myślałem, że chodzi Ci o odwzorowanie autentycznego karabinka wojskowego M4A1 a nie o wariacje na jego temat. W takim razie faktycznie G&P nie posiada bajeru w postaci imitacji mechanizmu zwalniania zamka, natomiast w nowych modelach G&P klapka wyrzutnika jest cały czas otwarta, a imitację zamka odciągamy rączką przeładowania. Tak czy inaczej, G&P Niszczy VFC w takich detalach jak oznaczenia ostrego oryginału, czy kształt kolby LE.

 

Co do użytkowania to poczytaj wątek o G&P, ja powiem tyle - 3 miesiące - zjarane styki i wymiana okablowania - po pół roku wymian zębatek połamanych - potem jeszcze jedna wymiana kabli i mosfet, po 2 latach użytkowania i nieudanym tuningu smierć w obłokach dymu - przesiadka na KWA. Paradoksalnie stockowy tłok przeżył replikę (kilkadziesiąt tysięcy kulek), a ostanio znalazł nowy dom.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zależy czy chodzi ci o midy-capy, low-capy, czy hi- capy. Mam eMkę z G&P i mam 5 magów:

- 2 metalowe midy z CA, pasują świetnie, dobrze podają.

- 1 mid z G&P, pasuje świtenie, podaje dobrze, lepiej wykonany od CA

- Jeden hi-cap z AGM, pasuje całkiem nieźle po przeróbce, podaje kulki bez bproblemów, wykonanie dość kiepskie

- 1 Hi-cap z Boyi pasuje dobrze, podaje też, wykonienie nie jest mistrzowskie, ale lesze jak w AGM.

 

Za te 50 zł poszukaj produktów MAG'a.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...