Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam ! mam problem z świeżo zakupionym (2 tygodnie) glockiem od Kwa, używany jako tarczo-bijca. Wystrzelałem ok. 800 kulek na Ultrair, chodził jak marzenie, ale od niedawna (wczoraj :P) zaczęły się problemy. Średnio co dwa magazynki, nie ważne w jaką pogodę (od +9 do +20 C) zdarza się syfon, co za przyjemne nie jest, zwłaszcza że jest to 1 poważna replika. Broń była traktowana delikatnie, Full Auto prawie nigdy , gaz zawsze w magu był, ale nagle zaczęło się psuć. Oleju silikonowego do konserwacji kupić jeszcze nie zdążyłem. Co teraz? próbować jakoś naprawić na własną rękę, czy oddać na gwarancję? (kupowane w Madonion to nie powinno być problemu). Instrukcji do modelu niestety nie dostałem w pudełku, więc może coś skopałem przez niewłaściwe użytkowanie.

 

 

 

Ps1 - użyłem szukajki, ale nic składnego nie znalazłem (jak coś to proszę o Łopatologiczne tłumaczenie)

Ps2 - jestem szczególnie zły, bo specjalnie dołożyłem sporo kasy (miała być beretta KJW plastic) ale darowałem sobie bo podobnież często się psuła :wink:

 

Pozdrawiam, i z góry dziękuję za każdą pomoc

Edited by lukasinio96
Link to post
Share on other sites

Sprzedający (sklep znaczy się). Ale radzę Ci olac gwarancję i raczej powoływać się na ustawę. Zapewnia więcej praw dlatego gwarancja to taki pic na wodę- daje Ci mniej niż przewiduje ustawa czyli tak na prawdę NIC. W tej sytuacji najlepiej odeślij replikę wraz z paragonem i pisemnym żądaniem wymiany na nowy egzemplarz (wszystkie koszty pokrywa sklep). Więcej dowiesz się w temacie "prawa klientów" czy coś takiego, jest gdzieś na forum.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Używając niesamowicie skomplikowanych narzędzi, najbardziej trudnych sposobów napraw... replika działa. mianowicie, magazynek poleżał 2 dni nieużywany. I znowu działa normalnie :wink: . wystrzelane koło 300 kulek w temperaturach dosyć niskich (7-12 C) bez żadnych problemów. Licząc na to, że był to jednorazowy kłopot mam teraz pewne pytanie -

jestem wciąż na etapie kupowania oleju silikonowego do w miarę regularnej konserwacji repliki. I teraz moje pytanie - które części w szczególności smarować? których nie wolno?

Link to post
Share on other sites

Używając niesamowicie skomplikowanych narzędzi, najbardziej trudnych sposobów napraw... replika działa. mianowicie, magazynek poleżał 2 dni nieużywany. I znowu działa normalnie :wink: . wystrzelane koło 300 kulek w temperaturach dosyć niskich (7-12 C) bez żadnych problemów. Licząc na to, że był to jednorazowy kłopot mam teraz pewne pytanie -

jestem wciąż na etapie kupowania oleju silikonowego do w miarę regularnej konserwacji repliki. I teraz moje pytanie - które części w szczególności smarować? których nie wolno?

 

 

Uszczelki i delikatnie zaworki. Części ruchome lepiej posmaruj czymś gęstszym.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...