Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam mam pytanie na temat beretty 92f zasilanej co2 firmy stti ponieważ jedyny kontakt z replikami tej firmy to socom M23 który zrobił na mnie dobre wrażenie ponieważ był oszczędny pod względem gazożerności i miał dobry zasięg i jak się go wyczuło to był na prawdę celny ale wracając do tematu ktoś miał styczność z tym modelem gdzieś czytałem że to to samo co wersja GGas tylko ma zmieniony magazynek prosił bym o wypowiedzi osób które posiadają ją albo miały okazje z niego strzelać i prosił bym o nie pisanie że to g..no bo po prostu mam okazje mieć ją powiedzmy za dormo a dokładniej na podmiane za aug-a BE z plasyik gb bo chłopak chce go na ściane :wink:

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za uwagę ale prosił bym o opinie na temat repliki a nie mojej wypowiedzi bo jak bym chciał żeby oceniano moją wypowiedź to bym wypracowanie napisał na jakim forum dla polonistów. A za błędy ortograficzne, literówki oraz interpunkcyjne bądź brak interpunkcji przepraszam ale niestety jestem dyslektykiem i wolałem w szkole matematykę od polskiego.

Edited by toxick
Link to post
Share on other sites

A więc żebyś dexterkrak nie czytał tego bełkotu :

1. Czy ktoś miał styczność z repliką berettą 92f zasilaną co2 firmy stti.

2. Czy to jest to samo co zasilana GG tylko zmienioony mag na co2 i wzmocniona sprężyna kurka zbijaka.

3. Prosił bym o opinie na temat tego modelu.

4.Opinie typu że to gówno i lepiej odłożyć na coś lepszego mnie nie interesują, gdyż ową replikę mogę mieć za AUG-a firmu Both Elepchant z plastik GB

i to by było wszystko co mnie interesuje o tej replice

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...