Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4a1 Systema PTW !


Recommended Posts

Witam ! Jak widzicie postrach forum BushidoTM napisał kolejny post . Jestem na etacie kupna fajnej repliki do max 3500zł .

Niezdecydowany jestem jak kobieta ale cóź . Chcę kupić replikę godną swojej ceny oraz abym miał ją na dłuuuugie latka ..

Wybrałem M4a1 Systemy . Ktoś powie ,hm. poryty - gdzie on znajdzie Systemę za 3500zł Nową . Oto dowód - http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2232 .

Forumowicze często odwiedzający forum wiedzą ,że jestem zielony w ASG i wiekowo narazie do niego nie pasuje ...

Dlatego zwracam się do "Czerwonych" o pomoc .

Chciałbym poznać opinie/recenzje tej eMki :D

Pozdrawiam !!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam ! Jak widzicie postrach forum BushidoTM napisał kolejny post . Jestem na etacie kupna fajnej repliki do max 3500zł .

Niezdecydowany jestem jak kobieta ale cóź . Chcę kupić replikę godną swojej ceny oraz abym miał ją na dłuuuugie latka ..

Wybrałem M4a1 Systemy . Ktoś powie ,hm. poryty - gdzie on znajdzie Systemę za 3500zł Nową . Oto dowód - http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2232 .

Forumowicze często odwiedzający forum wiedzą ,że jestem zielony w ASG i wiekowo narazie do niego nie pasuje ...

Dlatego zwracam się do "Czerwonych" o pomoc .

Chciałbym poznać opinie/recenzje tej eMki :D

Pozdrawiam !!

Gościu najpierw chcesz snajperke potem karabin maszynowy a teraz systema?

Najpierw do 800 potem 1500 teraz 3500? za tą kase mozesz sie ubrac i uzbroic po zęby ale widze ze z takim podejsciem to ty nic nie kupisz...

Jestes gorszy niż flaga na wietrze...

Wiesz co oznacza skrót PTW? Professional Training Weapon to mówi samo za siebie to jest Mt Everest replik...

Wiec nie pytaj sie głupio czy kupic czy nie... Jak masz tyle kasy to biez w ciemno...

 

btw. Niższą cenę karabinu M4-A1 zawdzięczamy tym, iż jest to wersja do własnoręcznego montażu

Dasz rade sam złożyc?

Edited by artur52kh
Link to post
Share on other sites

Gościu najpierw chcesz snajperke potem karabin maszynowy a teraz systema?

Najpierw do 800 potem 1500 teraz 3500? za tą kase mozesz sie ubrac i uzbroic po zęby ale widze ze z takim podejsciem to ty nic nie kupisz...

Jestes gorszy niż flaga na wietrze...

Wiesz co oznacza skrót PTW? Professional Training Weapon to mówi samo za siebie to jest Mt Everest replik...

Wiec nie pytaj sie głupio czy kupic czy nie... Jak masz tyle kasy to biez w ciemno...

 

btw. Niższą cenę karabinu M4-A1 zawdzięczamy tym, iż jest to wersja do własnoręcznego montażu

Dasz rade sam złożyc?

 

Kur.. Kolego plany mogą mi się zmieniać - napisałem "jestem niezdecydowany jak kobieta" !!

Chcę informacje dotycznące jego ,opinie etc.

Więc uznaję ,że Twoja wypowiedź jest zbędna !

 

Co do PTW to wiem co znaczy .

Jeżeli myślisz ,że wiekiem to ja nie zawojuje lecz w ASG liczy się pomysłowość i technika co jak narazie po Twoim tekście to trochę brakuje Ci .

 

Złożę co tylko chcesz ..

Lata wstecz byłem modelarzem więc mi to nie grozi ,a co do skrótu PTW to wiem co oznacza więc nie wiem po co piszesz -.-

Edited by BushidoTM
Link to post
Share on other sites

Niższa cena jest nie tylko dlatego, że to wersja do samodzielnego złożenia, ale też nie jest to wersja MAX. PTW jest świetną repliką, ale ma swoje wady. Trzeba wymieniać szczotki, czasami padają silniki. Magazynki łatwo łapią brud i się zacinają.

Jesli masz kasę to polecam Systeme, ale najlepiej MAX - przyjmuje w tedy wszystkie cylindry, łącznie z M150.

Edited by tobi
Link to post
Share on other sites

Koledzy P.T.W to oczywiście skrót wymyślony przez producenta w celach marketingowych :wink:

Jeżeli jest inaczej, to prosze się nie napinać, nie obrażać, tylko podać kto na świecie używa (ze służb mundurowych) takich replik. Czytałem i widziałem, że armia Chile używa do szkolenia (ale rekrutów) replik WE.

Kolego jak Cię stać na tak drogą replike a piszesz, że wiekowo i praktyką jesteś "zielony" to może kup jakiś markowy karabinek a za reszte kasy fajny szpej, albo Inokatsu będziesz bliżej oryginału :wink:

Link to post
Share on other sites

Taką replikę trzeba umieć szanować i się z nią obchodzić. Co prawda nie zaszkodzi jej byle gówno i widziałem ostro traktowane systemy, ale nie jest to czołg! Magi magami, cały osprzęt. Na pewno jakiś kolimatorek będzie trzeba i inne :)

 

EDIT: WTF? Chyba laga złapałem, bo 3 razy dodało, sry guys :bialaflaga:

Edited by sqo
Link to post
Share on other sites

Najczęstszym bywalcem serwisu jest z powodu szczotek, silnika i komutatora. Ja mówiłem o uszkodzeniach typowo mechanicznych, czy też usterek wynikających z winy użytkownika. Btw, widziałem zdjęcie silnika z PTW, który po prostu pękł od wstrząsów. Tak - od strzelania. W poprzek cały pooooszedł. :sciana:

Link to post
Share on other sites

Mam od dwóch lat PTW - nie miałem nigdy problemów z silnikiem.

Używam jej często ( na żółtym cylindrze ).

Znajomy spalił elektronike "wycinając" klucze wiolinowe w kartonach - ale nie silnik.

 

Za to prawdziwą piętą achilesową PTW są magazynki, bardzo kapryśne.

Komora HU też sufitu nie wywala - powiedzmy, że do szturmu daje radę ale już precyzyjne strzelanie to mrzonka..

 

Co do mechanicznej wytrzymałości samej repkili;

bo ja wiem.. pewnie wyższa od absu ale czy od zwykłego aega, wątpię.. :zastanawia:

Jest solidna, zwarta, dobrze wyważona jednak drzwi kolbą bym nie wyważał.

 

Ma oczywiście zalety w postaci GB, wymiennych cylindrów, rakcji na spust.

 

Pozdrawiamm,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Taką replikę trzeba umieć szanować i się z nią obchodzić. Co prawda nie zaszkodzi jej byle gówno i widziałem ostro traktowane systemy, ale nie jest to czołg! Magi magami, cały osprzęt. Na pewno jakiś kolimatorek będzie trzeba i inne :)

 

O tym to wiem ,ja wcześniejszą eMkę traktowałem jak dziecko - tylko ryska lub zadrapanie było ubolewanie . Jeżeli chodzi co jutro wymyślę ? Hm. Prawdopodobnie działo Przeciwlotnicze ,lecz jeszcze nie wiem . Szczerze trzymam się już tej opcji kupna SYSTEMY na 100% ( Ktoś pomyśli ,że tak mówi a jutro będzie co innego ) Nie . Tak nie będzie ,a ogólnie co walicie się na moje życie - biorę replikę jaką chcę więc nie wiem dlaczego macie pretensje -.- .

 

Hm. Jedno . Dlaczego wybieram SYSTEMĘ ? Ktoś powiedział "Aby zaszpanować na ASG" - Nie prawda . Kupno ma się odbyć w sklepie ASG SHOP ( zawsze można zamówić ) lub w krajach promujących SYSTEMĘ typu - USA ,CANADA ,JAPONIA etc. W tym wypadku ,jak czytałem jest gwarancja prawdopodobnie do 8lat nie tylko na rozruch ale także na całą obudowę ,wszystko ,wszystko . Kolejna rzecz . Wybieram SYSTEMĘ z powodu na to ,że jest narbardziej odzwierciedlona do ostrej . Więc kupuję ją ze względu nie "szpanu" lecz na mechanikę ,precyzję oraz szybkostrzelność .

 

 

Teraz pytanie konkursowe : Czy w zestawie dołączono baterię ( OGLĄDANIE FILMIKÓW ORAZ WYPOWIEDZI NA ANGIELSKICH STRONACH POWIEDZIAŁY ,ŻE TAK ALE PYTAM WAS DLA UPEWNIENIA :d)

Edited by BushidoTM
Link to post
Share on other sites
Wybieram SYSTEMĘ z powodu na to ,że jest narbardziej odzwierciedlona do ostrej .

 

Jesteś w "mylnym błędzie" :wink:

 

a ogólnie co walicie się na moje życie - biorę replikę jaką chcę więc nie wiem dlaczego macie pretensje

 

Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem odpowiedzi Lamberta i nadal stać cię na Systeme, to nie strzelaj focha tylko kup i już.

 

Teraz pytanie konkursowe : Czy w zestawie dołączono baterię ( OGLĄDANIE FILMIKÓW ORAZ WYPOWIEDZI NA ANGIELSKICH STRONACH POWIEDZIAŁY ,ŻE TAK ALE PYTAM WAS DLA UPEWNIENIA :d)

 

A co w sklepie ASG SHOP nie wiedzą? :icon_eek2:

Nie wierze :biggrin:

Przecież prościej zadzwonić po 12 i 12:15 będziesz wiedział na 100% niż czekać aż ktoś ci na forum odpowie w styłu "...słyszałem, że..." albo "...kolega mi mówił, że..."

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...