Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Reset

Użytkownik
 • Content Count

  310
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,664 profile views
 1. Reset

  Polar.

  Ja posiadam Polar Classic Army Helikon w Coyote. Po 2 latach noszenia na co dzień trzyma się. Oczywiście jak każda odzież zużywa się ale bez przesady. Dochodziło nawet, że zdążało mi się na magazynie jak nie było magazyniera ciąć w nim rury piłą i nawet nie widać aby się gdzieś przypalił. Jako, że nie jest już najświeższy, to będzie na strzelanie a nowy w Olive kupię na codzienną odzież. Na noszenie w normalnych warunkach i weekendowe strzelanki - w sam raz.
 2. Czy coś wiadomo co się dzieje ze sklepem? Strona nie działa - chciałem wysłać replikę na tuning. Nie wiem czy szukać innego serwisu.
 3. Mi poszedł po jednym hi-capie. Więc coś z tym jest na rzeczy - ale został wymieniony i przemielił już 10 tyś BBs na lipo 11.1V. Na pierwszy montaż może poszła jakaś lipna seria.
 4. Reset

  KWA/LMT?

  Potwierdzam. G&G mi nie kręciło a Madbulle i ICS aż miło...
 5. Reset

  KWA/LMT?

  Rengi, nie uogólniaj bo wprowadzasz w błąd. Nie tylko KWA USA to pełna 2 gen. Była cześć replik LMT/KWA (wcześniejszych), gdzie miała łożyska 8 i 9 mm. Są nowe wersje LMT co są 100% 2 generacja - np. cześć replik na taktyczny.com - ja mam taką replikę - wszystkie łożyska 9mm - na specshopie też były z łożyskami 8 i 9 mm. http://wmasg.pl/pl/armoury/show/86095 - tutaj potwierdzenie mojej tezy Kupujać KWA/LMT trzeba wiedzieć którą replikę kupić!
 6. Reset

  KWA/LMT?

  KWA USA ma tylko casg.pl
 7. Reset

  KWA/LMT?

  Wszystko zależy od tego ile masz kasy i czy możesz poczekać. Ja bym już dopłacił do KWA USA - choćby dla spokojnego snu, że mniejsze prawdopodobieństwo, że replika przyjdzie z jakimś mankamentem. A faktycznie kupiłem LMT/ASG bo KWA USA było niedostępne i droższe o 350zł. A nie czarujmy się - aż takiej przepaści między nimi w jakości nie ma, żeby pisać o 2 gatunku. Replika ma już sporo przebiegu i działa jak należy. Nie oszczędzam jej - jak nic nie padnie to na jesień będę ją tuningował na M130 lub M140. Jeszcze taktyczny.com ma w ofercie kwa/asg - ja kupowałem tam.
 8. MariensPL głupoty piszesz. Zanim komuś coś poradzisz to poczytaj jeszcze... Repliki KWA występują jako I i II gen. A od KWA Taiwan różnią się brakiem loga KWA i dlatego są tańsze.
 9. Przypominam regulamin forum - że nowi nie mogą pomagać nowym - tym bardziej jak piszę niedawno przeczytane rzeczy w formie powyższych głupot! Także Julian radzę nie wypowiadać się w tym dziale, jak nie chcesz bana. W b6 nie ma wtyku tanmiya, będzie trzeba lutować. Lepiej niech ci w sklepie zrobią deans w replice - bez problemu podepniesz pod b6 i replikę. A co do uruchomienia - niestety ładowarka jest trochę rozbudowana i trzeba wysilić się, żeby przeczytać instrukcję.
 10. ja mimo po awarii tłoka jestem zadowolony. ~ 10 tyś kulek poszło na seriach po kilka sekund i replika działa - wszystko na lipo 11.1V Wiadomo, że każdy chwali co swoje, ale ja tam zakupu nie żałuję.
 11. ciekawe, odeślij do casg, z reklamacją. Co do luf - czytałem na zagranicznych forach, że wymiana na systemę, guardera i inne nie ma sensu. Nic się nie poprawi. Tylko wymiana na KM Head, Prometheus zobaczymy różnicę - na tyle dobra lufa jest w stocku.
 12. Buahahha leżę - dzięki za poprawienie humoru - ciekawe rzeczy opowiadasz. Drugi plan... tak dobre, nie ma to jak mieć super brykę na parkingu co nie odpala. Pomyśl co piszesz bo tylko idiotę z siebie robisz i nie wypowiadaj się za wszystkich, bo tylko tobie wydaję ci się, że to czy auto jeździ, komórka dzwoni a replika strzela to drugi plan - bo najważniejszy jest wygląd :zastanawia: Odważne stwierdzenie - tak piszesz jakby to był 100% fakt a nie tylko twoje zdanie. Dla mnie temat wyczerpany - bo jak było wspomniane każdy chwali swoje, choć ja nie mam problemu krytykować swoje czy p
 13. Nie napinam się :icon_biggrin: Każdy ma różne priorytety i czegoś innego szuka w replice. Bardziej mnie zdenerwował Pawelo i jego uwaga, że niby wciskam kit. Mi zależało na osiągach i mocy a nie wyglądzie - byle nie różowe plastikowe body - takie było założenie. A prawda jest taka, że 6, 12 miesięcy i tak każde body jest porysowane i nie widać kto ma lepiej wykonane. Mam prostą filozofie życia - auto ma dobrze jeździć, telefon dzwonić, replika strzelać. Tyle w temacie.
 14. Podaj stwierdzenie, gdzie napisałem nieprawdę - skoro mi zarzucasz pisanie bajek. Bo jakoś nie widzę konkretów - dlatego kolego na przyszłość dokładniej dobieraj słowa. Otwieranie jak ostra to akurat najmniej ważne dla mnie - wspomniałem, bo nie było to wspomniane - plusem jest, że łatwo w polu można otworzyć replikę jakby coś się działo. Skoro ktoś piszę o mocnych bebechach to ja się pytam jak bardzo - bo to pojęcie względne - dla kogoś mocne bebechy utrzymają M120 a dla mnie mocne bebechy to M150 w stocku. G&P tu wypada bardzo blado.... Chcesz się lansować kup sobie G&P i
 15. Polemizowałbym... - Wykonanie - niby szkielet ładny a klapkę od hop-up (wyrzutni łusek) otwiera się paznokciem <fail> Poza tym szpary między górą a dołem szkieletu. KWA rozkłada się jak oryginał - jak tak bardzo patrzyć na wygląd. - Wsadź M140 do G&P z pudła i zobacz co się stanie - opowieści o mocnych bebechach przy KWA 2 gen. są nie na miejscu - osiągnięcie 500fps to wywalenie całego wnętrza GB i tylko single fire <fail> - Wsadź lipo 11.V 20C i zobacz co się stanie z G&P w serii <fail> Także G&P dla mnie ani wcale jakoś super nie wygląda ani nie ma wnę
×
×
 • Create New...