Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-10 Magazynki ?


Recommended Posts

nie było o wredności tego maga... a uwierz, nigdy w życiu nie klnąłem więcej, niż podczas błagania go o posłuszność. Nie wiem czemu w polu lubi się zacinać, natomiast nigdy nie miało to miejsca w domu. Dziwne :P poza tym rozkładanie to wielka katorga. Najlepiej zakupić inne, choć znalezienie tego w pełni pasującego nie jest proste, jak to bywa z BOYI. Z mojej strony testowałem king arms i nie siedzi on zbyt dobrze w gnieździe, jest za krótki.

Link to post
Share on other sites

też mam z KA maga i to samo ogólnie teraz kupiłem 8 magów i żaden nie pasował ale wymyśliłem dwa patenty na to :

 

1. Klej dwuskładnikowy zdolny do obróbki i nadłożyłem na zaczep potem pilnikiem wyprofilowałem i pasuje idealnie lepiej niż oryginalny.

2. Jako frezer CNC po prostu z tworzywa dorobiłem sobie zaczepy o idealnych wymiarach :)

 

co do rozkładania to nie jest to u mnie aż takie trudne bolec śrubki u sprężyna i rozłożone :) a co do podawania kulek to trzeba zmniejszyć grubość bolca co wchodzi w zatrzask :) no i oczywiście smarowanie ja osobiście używam do magów olej teflonowy jak dla mnie bomba bo nawet nie słychać jak sprężyna się przemieszcza. Podsumowując na rynku nie dostanie się maga pasującego idealnie ale są bliskie ideału na taiwanie :) lecz trzeba z nimi uważać no i brakuje śrubek i się cholernie błyszczą ... (ciągle mówię o midach :) )

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...