Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zasilanie do M4A1 od G&P


Recommended Posts

Cześć wszystkim, niestety muszę kupić nowy pakiet do mojej giwery. Poprzednio miałem Strike system'a o pojemności 1250mAh. Mam do wydania około 120 zł. Bateria ma się mieścić w M4A1. Mam tylko dylemat, czy kupować Li-pole, Ni-Mh czy może Ni-Cd. Dodam tylko, że mam bardzo dobrej jakości ładowarkę mikroprocesorową do nimh'ów i Ni-Cd. Czy można na niej ładować też Li-Pole, bo nie świerzbi mnie wydawanie kasy na kolejną ładowarkę :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Właśnie dlatego się pytam, czy kupić coś z NI-xx, czy kupić nową ładowarkę i lipolki, które z tego co słyszałem są dużo lepsze. Dodam może, że w Jeleniej Górze jest bardzo duży sklep modelarski www.modelemax.pl . Czy któryś z akumulatorów z tej stronki byłby OK, jak tak to który, czy może lepiej kupić coś dedykowanego pod ASG?

Link to post
Share on other sites

nie ma takie cos jak "dedykowane zasilanie lub ładowarka do asg " bedzie w ciapy wz.93 czy w marpat :) ?

kup u Andrzeja i bedziesz zadowolony :) z Pakietów polecam osobiscie robbe, fullymax a ładowarki only robbe :D ( w sumie takimi zajmuje sie na co dzień i sam osobiscie posiadam 3 sztuki ich :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...