Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

xel20

Użytkownik
 • Content Count

  841
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by xel20

 1. xel20

  Snajperskie Kulki

  Stal ze stalą podczas tarcia szybko się wypracowuje. Pocisk powinien być miększy od lufy. Jeśli szukać materiału na ciezkie kulki prędzej bym celował w mosiądz.
 2. można spróbować z diodą o szerokim kącie świecenia. Zobacz jak wygląda sytuacja(wykres spatial distribution) w diodzie 30st: http://www.tme.eu/pl/Document/51467c482a9b32b37fc96070c60e59ba/l-53f3c.pdf a w diodzie 120st http://www.tme.eu/pl/Document/a226cf28b75b2ae796f968d79c92e36f/HIRPB8-1Gx.pdf jeśli małe żółte rączki dały diodę o wąskim strumieniu światła to dojdzie do sytuacji takiej, że w obszarze pomiarowym będą spore obszary w których przechodzący obiekt nie aktywuje bramki.
 3. rebrand czy nie "system" ten sam co za tym idzie problemy też. Jeśli w replice od gunfire nie było by, żadnych problemów dajmy na to z chwiejną lufą to był by już DUŻY plus na korzyść gfc. Zaproponował bym przeprowadzenie porównania z SWD a&k i SWDS, które posiadam, ale nie mam czasu zrobić tego rzetelnie ;P (praca w delegacji i buggy w trakcie budowy.)
 4. przynajmniej po 5 strzałów w serii powinno być -.-
 5. tej zależności najbliżej do logarytmu
 6. w twoich zalorzeniach jest dziura wielkosci atlantyku. Zapominasz, ze przyrost zasiegu nie jest wprost proporcjonalny do przyrostu fps(ktore sa bezposrednio powiazane z Ek kulki), ow przyrost bardziej przypomina logarytmiczny. Oznacza to tyle, ze jest pewna granica mocy przy, ktorej nie oplaca sie jej podnosic, gdyz zasieg wzrasta nieznacznie a ograniczenia zwiazane z bezpiecznym wykorzystaniem repliki wzrastaja nie wspolmiernie. Ergo twoja pogon za stabilnym lotem lulki najpewniej skonczy sie na tym, ze kogos skrzywdzisz stukalem posta na telefonie wiec nie reagujcie zbyt nerwowo jesli
 7. po kiego grzyba ci takie ciśnienie? Replika ci "fapała" bo trzeba było wymienić też sprężynkę zbijaka na mocniejszą. GG w normalnych warunkach ma ok 70psi i już wtedy replika strzela ładnie.
 8. dla początkującego informacje zawarte tu powinny sporo pomóc: http://gatee.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=66&Itemid=69&lang=pl pozdro
 9. na podsycenie apetytu, kilka fotek maga swds areska i mida do swd a&k, zrobionych jakiś czas temu moim telefonem. Kolejne fotki będą cykane lustrzaneczką :icon_wink:. http://chomikuj.pl/x.../swds/magazynek troszkę foteczek z dzisiejszej sesji(docelowo 29, upload ciągle trwa): http://chomikuj.pl/x...sja z swd a*26k na deser zostawiłem najciekawsze tj komora HU i pomiary na chrono. To będzie przy kolejnej sesji.
 10. mam to to ale nie miałem czasu się przysiąść do niego. wstępnie mogę napisać, że stockowa sprężyna ta słabsza to porażka. W niedalekiej przyszłości pokarzę na fotkach dlaczego. Strzela ładnie na drugim springu. Magazynki A&K nie pasują out of box. Za dużo z niego nie korzystałem ale nie zapowiada się na to by występował problem chybotliwej lufy jak to było w SWD A&K. mam nadzieję iż na dniach znajdę chwilkę czasu i przechronuję replikę na stock springu i m190 LL. Następna w planach jest sesja zdjęciowa w duecie z SWD A&K
 11. u jednej osoby u mnie w teamie działo się tak iż gumka HU wyłaziła prawie do połowy okna przez, które wchodzą kulki. Nie wiem jakim cudem ale komora hu przestała blokować lufę i ta przesuwała się do tyłu podczas strzelania. Jedna śrubka ustalająca m3 i mała dziurka w lufie załatwiły tymczasowo strawę. Komora HU pewnie i tak poleci do wymiany.
 12. mi bardzo fajnie sprawdzała się gąbka taka jaką dają w pudełkach z płytą główną do kompa.
 13. mocno zakręcone śruby zwykle wpierw się lekko dokręca a potem odkręca. Jeśli to nie wchodzi w grę, spróbował bym przed rozkręcaniem lufę schłodzić dezodorantem lub GG.
 14. koledzy ktoś mądry powiedział kiedyś: jeśli nie da się czegoś zrobić, to trzeba znaleźć kogoś kto nie zdaje sobie z tego sprawy. I on to zrobi. o co mi się rozchodzi? Już piszę. Cicho bo się wyda! ;)
 15. odnośnie sprężynki informacje o tym iż pada można również spotkać na YT. Nic dziwnego iż ową sprężynkę dają w zestawie ze zbijakiem ;) http://shop.ehobbyasia.com/ares-steel-hammer-for-aw-338.html
 16. dex ten padnięty zbijak z jakiego materiału był zrobiony? Pytam bo w 2 nowych AW spotkałem stalowe zbijaki i zastanawiam się czy to nie jest przypadkiem nowa poprawiona seria ;)
 17. xel20

  Pakiety LiPo

  kup pakiet lifepo 9,9V ;]
 18. nie kupuj podkładek, mam ich w ... dużo ich mam ;) i mogę się podzielić.
 19. 17J*D D-współczynnik doświadczenia gracza (wartość z przedziału 0-1)
 20. 99,9% doświadczonych graczy powie ci iż WARTO dozbierać do promyka. Co do wpływu tych dodatkowych 6cm na plus lub minus, zdania są podzielone.
 21. się czepiliście ludzika, skąd pewność iż nie chciał wykorzystać cymki do zrobienia SWU-A? ;P ps jeśli będzie ktoś ją robić niech zamontuje mosfet i zamiast kostki stykowej wykorzysta jakiś mikrostyk ;]. Full auto gotowe i rozwiązana część problemów z przeniesieniem spustu do przodu ;).
 22. weź go weź ;). Będzie porównanie face to face z repliką od RS ;)
 23. rozłóż GB i sprawdź jak jest ustawiona dysza gdy zaczyna się naciąganie tłoka a przestaniesz się martwić tym iż dysza jest cofnięta.
×
×
 • Create New...