Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 ICS czy GP


Guest konrad2271

  

108 members have voted

  1. 1. Którą replikę lepiej wybrać? Nie ze względu wyglądu tylko wytrzymałości, awaryjności itd. Ogólnie bebechów :-)

    • G&P
      43
    • ICS
      65


Recommended Posts

dobra to ja mam dylemat ^^....

 

 

 

Colt ICS M4a1

 

lub

 

HK416 JG + gumka systemy , i precka

 

lub

 

KWA m4a1

 

lub

 

Aim Top M4 A1 Full Metal Gen. III Limited 450 FPS

 

 

i mam dylemat :) - pomocy ?:)

 

 

Dodam ze juz pisali mi zeby brac hk416/jg i precka i gumka na sam poczatek , no i teflon fix lub komora HU od CA... ja juz nie wiem...;/;/;/

 

 

Napewno ma byc z rodziny M4a1/hk416 - tylko takie wchodza w gre :)

 

no KAC PDW tez mi sie podoba...

 

dodam ze : chce miec replike dlugo z dobrym zasiegiem bez jakichkolwiek szybkich usterek tzn . mala awaryjnosc.

 

Mysle nad tym hk416 od jg ...smaka mam... albo kaca i tuning lekki :) prec lufa ,tlumik etc. i co do kaca mam pytanie....da sie w nim wstawic kolbe SF?

Link to post
Share on other sites

polecam KWA sam sobie takie kupiłem, to najwyższej generacji model z 2010 jest to świetna baza do tuningu ale również nie trzeba jej tuningować, to zależy teraz moja strzela z siłą 550fps i strzela je z prędkością 29kulek. Jest to cudowna pod względem wyglądu jak i wytrzymała broń :D POLECAM

Link to post
Share on other sites
Guest konrad2271

tak.

Swojego czasu testowalem baterie 9,6v i bylem zadowolony, choc to jest tylko moje zdanie a zadowolenie kazdy odczuwa inaczej.

 

 

Ale jak myślisz, wyciągnę na baterii lipo 7.4 rofa 15kulek/sec?

 

 

Czy miał ktoś do czynienia ze wzmocnionymi eMkami CA (seria z blow backiem, sprężyna M120, etc)?

 

Z nową serią miałem do czynienia, ale tą bez blowbacka. ~400fps na stocku. Była to m16, celność okropna! Może dlatego, że wszystko na stocku a gumka nieprzetarta? Zasięg ciekawy, przyjemny rof. W sumie na dobrze naładowanej baterii, przy trybie pojedynczym ciężko zostawić tłok w pozycji tylnej. Ale okładziny risów latają, cały chwyt przedni także. Nie jestem do niej przekonany. Może zmienię zdanie jak kolega wrzuci preckę i nową gumkę.

 

Pozdrawiam Konrad

Edited by konrad2271
Link to post
Share on other sites

polecam KWA sam sobie takie kupiłem, to najwyższej generacji model z 2010 jest to świetna baza do tuningu ale również nie trzeba jej tuningować, to zależy teraz moja strzela z siłą 550fps i strzela je z prędkością 29kulek. Jest to cudowna pod względem wyglądu jak i wytrzymała broń :D POLECAM

 

 

no skolowales mnie stary teraz...jedni mowia ze KWA lipna do tuningu ;/? a ty mowisz ze idealna...no to kurde jak jest wkoncu?...

 

 

jakbym bral KWA to ona ma w stocku 330fps , chcialbym miec tak 410 fps + - co bym musial w nia wlozyc?

 

no a jak Hk od jg to myslalem nad precka ,gumka czarna systemy , i moze comora HU od CA i tyle na poczatek...taka konfiguracja da rade?

Link to post
Share on other sites
Guest konrad2271

Ale jak myślisz, wyciągnę na baterii lipo 7.4 rofa 15kulek/sec?

 

 

 

 

Z nową serią miałem do czynienia, ale tą bez blowbacka. ~400fps na stocku. Była to m16, celność okropna! Może dlatego, że wszystko na stocku a gumka nieprzetarta? Zasięg ciekawy, przyjemny rof. W sumie na dobrze naładowanej baterii, przy trybie pojedynczym ciężko zostawić tłok w pozycji tylnej. Ale okładziny risów latają, cały chwyt przedni także. Nie jestem do niej przekonany. Może zmienię zdanie jak kolega wrzuci preckę i nową gumkę.

 

Pozdrawiam Konrad

 

 

Zleciało do góry więc już nikt nie odpowie :(. To jak, dam rade wyciągnąć rofa 15k/s przy sprężynie 120, na baterii 7.4 lipo 30C?

Edited by konrad2271
Link to post
Share on other sites
Guest konrad2271

Mam małe pytanko, nie chcę zakładać nowego tematu na 1 postową odpowiedź więc napiszę tutaj. Jaka to była strona w której można było "wygenerować" replikę? nawet nie wiem jak to wpisać, dlatego nie mogę znaleźć :/. Taka stronka do produkcji np takiego czegoś. KLIK!:zastanawia:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

A ja odpowiem tutaj :

Posiadam i i nie żałuję zakupu...

Chodzi jak trzeba , tylko muszę kupić metalową komorę a stara popękała, na starcie wymiana prowadnicy springa i tłoka...

 

mam m120 załadowane, 0 oznak zużycia zębatek, napędzane 9.9v life a123 systems...

 

Ale z tego co czytam w temacie o tejże emce to możliwe że ostatnimi czasy ics trochę pogorszył się w jakości swojego sprzętu (odnośnie emek) bądź się mylę ale moja ma już ok 3 lat i sprawuje się dobrze, śmiało mogę polecić..

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...