Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Które GBB m4 jest najlepsze  

130 members have voted

  1. 1. Które GBB m4 jest najlepsze

    • WA/WOC
      18
    • Inokatsu/Viper
      35
    • WE
      51
    • KJW
      26


Recommended Posts

NPAS czy nie npas - wyglada zupelnie jak zestawy NPAS ktore sa do dokupienia osobno, w kazdym razie chodzilo mi o ten zawor w standardzie WE - napisz gdzie mozna dostac tego Locktit'a, moze sie przydac skoro tak twierdzisz

 

dysza to dysza. NPAS i standardowa na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo

 

u masz film jak się reguluje FPS'y za pomocą NPAS'a - wewnątrz dyszy masz zawór który reguluje przepływ gazu.

 

 

gdzie dorwać locktita to nie wiem w sumie, może jakieś castoramy itp jest to klej do gwintów - jest kilka rodzajów ale niebieski jest przeznaczony do sklejenia gwintu na tyle mocno że sam się nie rozkręci ale jednak będzie dało się jeszcze dyszę odkręcić. Z kolei czerwony z tego co pamiętam jest do trwałego (stałego) połączenia elementów więc już dyszy nie odkręcisz. Dlatego trzeba uważać co się kupuje.

 

warto to zrobić bo mi się to przytrafiło po ok 10-20 magazynkach bo nie zwróciłem na to uwagi w ogóle, na gasguns.info też dużo ludzi o tym pisało.

Edited by Bocian
Link to post
Share on other sites

Dzieki zatem za info o kleju do gwintow.

Mam krotkie pytanie w takim razie, co do dalszego inwestowania w replike bo niewiadomo czy zaliczac dalsza czesc wnioskow na + czy - repliki, najwazniejsze czesci juz zostaly przegadane, pozostaje jakas ocena flakow karabinu - pytanie; oplaca sie inwestowac w przypadku WE jeszcze dodatkowo w NPAS i np w stalowy zespol spustu i inne stalowe wewnetrzne flaki czy mozna to olac i cieszyc sie dobra zabawa nie topiac w replice kolejnego 1000zl ?

Link to post
Share on other sites

A tak na chłopski rozum?

Póki działa to nie grzeb jak coś padnie, i będziesz miał ochotę zainwestować to zainwestujesz.

Poza tym ten system (closed bolt) jest przestarzały, nie ma sensu kupować NPAS do starego systemu.

Na Open bolta lepiej już poczekać...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...