Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki hi-cap G&G do M4


Recommended Posts

Witam

Jestem posiadaczem M4 SR-16 , noszę się z myślą zakupu Hi-cap'a na 450 kulek producenta G&G , czy ktoś miał doczynienia z tą firmą , jak tak prosiłbym o wypowiedź. Wydaje mi się że nie jest to firma bardzo rozpowszechniona na Polskim rynku i trudno mi się dowiedzieć czy to jest coś warte czy poprostu szrot.

Link to post
Share on other sites

Miałem ten Hicap przez jeden dzień . Obecnie używa go moj kolega w XMie TM (preferuje locapy stad poszedl precz ze starym gunem)

 

Magazynek wydaje mi sie lżejszy od hicapa TM (ktorego tez mialem), choc jest metalowy, nie jest jednak ani przeraźliwie lekki ani nie sprawia wrażenia niesolidnego. Kolor jest znacznie jasniejszy, wrecz szary (ale ladniejszy niz w plastik w Starach, nie przygladalem sie magom CA), świetie pasuje do plastikowego body XMa. Faktura delikatnie chropowata, przyjemna w dotyku. Wykonanie wygląda na najwyższej jakości, ABS w górnej części solidny. Magazynek jest na 450 kulek zatem jak i hicap ICSa w gunie nie zachowuje proporcji (jest za dlugi o 1,5-2,5cm - na oko). Jak na razie wywalil kolo 1000 kulek (wiem, mało ale co zrobic jak jest nowy?) podajac je bez zająknięcia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...