Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

izi

Weteran
 • Content Count

  314
 • Joined

 • Last visited

 1. izi

  ASG w TVN

  AnR, masz żal do Capriego o to, ze wpuścił kogoś do swojego sklepu? Że sprzedał komuś replikę? Nie przesadzasz troszkę? ------------------------------------------------ Co do reportażu, to nie pierwszy i nie ostatni. Były już gorsze dla nas i jakoś nie musimy biegać z replikami z hello kitty :)
 2. Dziękuję za sprostowanie. To, że nie jest Ranger Qualified nie umniejsza jego doświadczeniu(pokazał co potrafi) i nie powinno wpływać na zdanie o nim. Chciałem tylko wyjaśnić tą kwestię poruszoną w oficjalnej zapowiedzi.
 3. W oficjalnej informacji jest podane, że impreza jest przewodzona przez "maj. Spencera, emerytowanego majora US Rangers". W którym roku i w której klasie ukończył on kurs Rangera?
 4. Foka, nawet nie sól fizjologiczna(chyba, że jakieś lekkie oparzenia). Opatrzyć, wezwać pogotowie i nic tam nie lać! Qwmx, nie żyjemy w kraju, gdzie na karetkę czeka się kilka dni! Aż boje się pomyśleć, jakich to bredni(zagrażających życiu i zdrowiu) Was tam uczyli.
 5. Nie ucz się na swoich błędach, tylko na błędach innych. Dalej zajedziesz :)
 6. Bo w takim OLV to niezły lans jest pobiegać, ale jak założy się wkłady, to już jest ciężko i gorąco i dla tego oni noszą same pokrowce. PS. zapomniałem dodać, że oni muszą się cicho poruszać i dlatego nikt do nich nie strzela, a co za tym idzie, wkłady nie mają racji bytu ;)
 7. Historia, czyli Discovery w HD. Obecnie (chyba tylko) na platformie nTV.
 8. Lepszą od czego? Ta część w replice nie jest malowana.
 9. Dlaczego one są wg Ciebie takie straszne?
 10. Taki BTR z pługiem stoi w muzeum na Sadybie(Warszawa). Jak będę tamtędy przejeżdzał, to postaram się zrobic fotkę jego prawego boku. Niestety obfotografowanie całego jest niemożliwe, ponieważ jest on w niedostępnej dla zwiedzających części.
 11. Mniej inwazyjne? Rdza jest bardzo inwazyjna i nalezy ją zwalczać w taki sam sposób. Odrdzewiacz załatwi sprawę. Możesz na koniec zastosować jeszcze jakieś delikatne polerowanie.
 12. Kup odrdzewiacz i wykomp w nim ta część :) Wpisz w google "odrdzewiacz", albo popytaj w sklepach :)
 13. Strzelałem z cywilnej wersji m-177(zabijcie mnie, ale nie pamiętam oznaczenia) i chwyt pomimo sporej temperatury i dużej ilości potu wydzielanego przez mój organizm, nie miał tendencji do ślizgania się w rękach.
×
×
 • Create New...