Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KSC USP .45 (System7, metal slide)


Recommended Posts

SG to bebechy WE plus ładniejsza obudowa. A klamki WE nie należą do szczególnie niezawodnych. Często mam je na serwisie. KSC na serwis trafia mało ale i mało graczy ma klamki KSC bo są drogie.

 

A jakie sklepy posiadają duży wybór porządnych replik typu TM czy właśnie wspomniane KSC? Dziwi mnie że nasze sklepy mają dużą ofertę ale załóżmy z 50 replik zaledwie 5 jest dostępnych :/

 

Znalazłem na WGC replikę USP.45 KSC, ale nie wiem czy cena 134$ to nie jest jakiś badziew, skoro u nas podobne są za 600 i więcej złotych

http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=category&item=KSC-PS-USPBKS7T&search=special&rs=KSC%20Handguns&catid=7&cat=19

Link to post
Share on other sites

Znalazłem na WGC replikę USP.45 KSC, ale nie wiem czy cena 134$ to nie jest jakiś badziew, skoro u nas podobne są za 600 i więcej złotych

http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=category&item=KSC-PS-USPBKS7T&search=special&rs=KSC%20Handguns&catid=7&cat=19

 

No to jest wersja tajwańska. To samo co u nas.

Dodasz koszta przesyłki + VAT + ewentualne cło i wyjdzie Ci że musisz zapłacić ponad 500zł...

Także to nie jest takie "Hop-siup"...

Link to post
Share on other sites

No to jest wersja tajwańska. To samo co u nas.

Dodasz koszta przesyłki + VAT + ewentualne cło i wyjdzie Ci że musisz zapłacić ponad 500zł...

Także to nie jest takie "Hop-siup"...

 

134$ + 38$(przesyłka) po kursie 2,8 = 481 zł także jest różnica i to znacząca, za tą kasę można kupić drugi magazynek

Ździerają i to ostro w polskich sklepach a po drugie 3/4 oferowanego sprzętu jest nie dostępne :)

Link to post
Share on other sites

No widzisz. Więc słowo "marża" nie jest Ci obce, prawda? Trzeba mieć z czego ratować tanie państwo :/

 

Ale do rzeczy. KSC/KWA jest jak porządny sprzęt, na lata. Warto zapłacić więcej, niż za jakiś czas kupować drugi tani pistolet... i trzeci... (da capo al fine ;))

Link to post
Share on other sites

134$ + 38$(przesyłka) po kursie 2,8 = 481 zł także jest różnica i to znacząca, za tą kasę można kupić drugi magazynek

Ździerają i to ostro w polskich sklepach a po drugie 3/4 oferowanego sprzętu jest nie dostępne :)

Nie doliczyłeś Vatu, cło możliwe że zostanie pominięte.

A teraz pomnóż tą kwotę * 1,22= 587zł

I co nadal się opłaca? Wg mnie średnio...

Samo cło jest z reguły tak niskie że nie wpływa znacząco, najgorszy jest vat :/

A wiadomo nie od dziś że sklepy w Polsce, przecież nie kupują po cenach sklepowych np z HK...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Ja też mam Compact'a ale w wersji P10 (inne oznaczenia i lufa z gwintem na tłumik) i od KSC, nie miałem żadnych problemów z odpadającymi częściami.

Jedyne zastrzeżenia mam co do zamka (oznaczenia powinny być grawerowane a nie laserowe) i spasowanie zamka mogłoby być lepsze (lekko się gibie).

Nie ma to jednak w praktyce żadnego wpływu na osiągi celność... itp

Ogólnie wersje System 7 znacznie lepiej działają niż starsze, jednak z 1 nabicia wystrzelisz 1,5 magazynka max (za to nie ma spadków FPS, co jest odczuwalne w innych klamkach z niższych półek) , co wg mnie jest plusem...

Link to post
Share on other sites

Przyznaję, blow back słabnie i energia kulki spada dosłownie pod sam koniec. To zaleta duża.

Oznaczenia nie są wypalane laserem. Są zwyczajnie drukowane choć dobrej jakości lakierem i szybko nie obłażą.

Rzeczywiście o farba, jednak tak czy inaczej, w oryginale jest to głęboki grawer:

 

Dobrze to widać na zamku Shooters Design:

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Accessories_Metal_Bodies_Slides_GBB_Shooters_Design_CNC_Slide_and_Barrel_Set_for_KSC_USP_P10_SD_Grey.htm

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Panowie, dwa pytania:

 

1. są na rynku/ktoś posiada/umie polecić dedykowane tłumiki dźwięku do replik KSC USP z gwintem na tłumik?

 

ps. Gwint jest dedykowany, nie można wkręcić zwykłego tłumika.

 

 

2. czy ktos zamontował na swoje USP tą oto lufę precyzyjną ze specshopu, KM head http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=2814&name=KM_-_Head_-_Lufa_Precyzyjna_USP_.45 ????

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...