Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, jeszcze raz ja.

 

Przejrzałem forum, przemyślałem zakup i zdecydowałem się na zakup m4 ostatecznie. Chcę tylko się dowiedzieć jaka firma ma dobre, wytrzymałe, z dobrymi osiągami emki. Mój budżet wynosi ok. 1700 zł, tak więc karabinek w cenie ~1000, ~1300 zł max, reszta na jakieś pierdoły. Wypatrzyłem na razie takie coś:http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=1247&name=G&G_-_GR16_Carbine. Dobry wybór, czy możecie polecić lepszą emkę za podobną cenę?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Sam mam tą G&G, i jest niezła. A zewnątrz to normalnie miodzio. Realistycznie wygląda, ładnie wygląda, a z ACOG'iem to już w ogóle wymiata. Teraz jeszcze granatnik... :wub:

 

A jak ją kupowałeś, to wymieniałeś też coś czy bez tuningu? Jeśli coś robiłeś, to co opłaca się wymienić?

Link to post
Share on other sites

OT: Takie WTF, że jest to na tyle wypasiona replika że mając pieniądze kupiłbym, nawet szukając m4. W swojej odpowiedzi podałem również, że m4 ISC są bardzo dobre i właśnie m4 ics polecam użytkownikowi thefanta.

Jak chcesz miec najprostrzy tuning i najmniejskomplikowany, to tylko ICS ze wzg na dwudzelny GB

 

Wyciagasz czop --> "lamiesz "replike w pol --> wyciagasz gorna czesc GB ( masz przy tym dostep do HU ) ---> rozkrecasz gorna czesc GB (6-8 srobek ) ---> poddajesz tuningowi ---> skladasz wszystko do kupy---> wkladasz z powrotem.

Edited by johny13
Link to post
Share on other sites
Wyciagasz czop

:hahaha: Nobla mu za to :hahaha:

 

G&G zewnątrz to normalnie miodzio

Popieram! W 100%. Nie wiem jak inne, bo nie widziałem, ale tą G&G ma mój sąsiad. Kiedyś mnie do siebie zaprosił i jak dał mi ją w łapy to szczęka mi opadła. Ciężka, masywna, na prawdę takiej jeszcze nie trzymałem. Żadnych luzów, wszystko ładnie siedzi i przyjemny ABS w dotyku :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...