Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wytrzymały pistolet do max 100PLN


Recommended Posts

po fakcie oglądaj -.- odbicie od twardej powierzchni. :P możemy spekulować, że nie trafisz w francuza tylko ścianę obok. ;)

Dlatego na początek będę zaczynał od małych odległości do celu. Na początek ok 50cm :hahaha: (żartuje oczywiście)

Widziałem niedaleko mnie (w LeroyMerlin) okulary ochronne zo ok. 20PLN cuś takiego: screenshot1h.jpg chyba powinno wystarczyć. Tylko jeszcze nie wiem, czy zwykłe przezroczyste, czy żółte? W żółtych podobno lepiej widać w ciemności. Co Wy mi poradzicie?

Edited by f1lol
Link to post
Share on other sites
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W ciemności to lepiej widać w noktowizorze,termowizji,bądź podczerwieni,te żółte to mają zwiększać kontrast (w końcu ludzkie oko najmniej się męczy patrząc na zieleń i jej odcienie).Kto Ci powiedział taką bzdurę,że lepiej w nich widać w ciemności??

Między innymi dlatego: LINK

-tak jak mówiłeś zwiększają kontrast i podobno poprawiają widoczność w nocy. (Może to ściema, nie wiem)

Link to post
Share on other sites

W ciemności to lepiej widać w noktowizorze,termowizji,bądź podczerwieni,te żółte to mają zwiększać kontrast (w końcu ludzkie oko najmniej się męczy patrząc na zieleń i jej odcienie).Kto Ci powiedział taką bzdurę,że lepiej w nich widać w ciemności??

Co do noktowizora to się zgodzę ale jakoś nie widziałem ,żeby termowizor czy podczerwień poprawiała nocą widoczność. To i to jest do czego innego więc tylko noktowizor się nada. Chyba ,że Twoja tarcza do żywe mięso to niech Ci będzie ten termowizor :icon_lol:

Link to post
Share on other sites

CzaroSW,podczerwień wykorzystuje się np. w kamerach nocnych (stos. przykładowo przez w mercedesach),a termowizję tam,gdzie noktowizor raczej nie zadziała...A co do f1lol,to sam dopuściłeś slusznie,że to może być ściema-tak zabarwione szkła poprawiają kontrast,owszem,ale nie ułatwiają widzenia w ciemności-przy małym natężeniu światła (lub jego braku) zwiększenie kontastu nic Ci nie da-hasło na allegro do tych okularów to "chwyt marketingowy".Dobra,nie róbmy już offtopu (rzeczy z tym nie związane na pw),pozdro

Link to post
Share on other sites

Nie chcę wyjść na cynicznego ale na allegro ale automatyczny pistolet wiatrówka zaczyna się od 120zł a karabinki od 80

a dołożysz nieco i byś mógł sobie pozwolić na naprawdę solidny sprzęt http://www.militaria.pl/norconia_germany/wiatrowka_norconia_germany_protarget_4,5_mm_z_luneta_p3525.xml

To i tak już nie ma znaczenia, bo zamówiłem tamtą Berette M92F na GreenGas :maniak_jezyk:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...