Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG - SR-16 E3 IWS / AEG - SR-15 E3 IWS


Recommended Posts

Widzę że nie ma zainteresowana tematem . Mimo to napiszę recenzję .

Nabyłem SR 16 czyli wersję krótszą . Zacznę od wyglądu , nic nie razi , body ma ładny grafitowy kolor i sprawia naprawdę dobre wrażenie . Plastiki o bardzo dobrej fakturze , szyny urx czarne niestety się bujają na boki około 2 - 3 mm .

GB generuje około 330 fps na hrono , kultura pracy nie razi , silnik kwalifikuje się do wymiany ( typowy silnik z starszych modeli BOIY ) , po wymianie na silnik Jg nawet stokowa bateria daje radę a 9,6 firefox to prawdziwa kośara

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

przemo76suw a masz jakieś porównanie do innych replik (jakichkolwiek). Jakbyś mógł to napisz reckę, plusy, minusy SR-16. Czy ta replika jest w pełni kompatybilna z częściami innych producentów ( chodzi mi o części Gearboxa )

Edited by Smack
Link to post
Share on other sites

@Smack - jest cięższa, niż się wydaję, wsadzisz baterie i wtedy masz pewny chwyt, w porównaniu do JG G36K, który ma batke w chwycie przednim. Jedno, co mnei ździwiło ( nie wiem jak miał Przemo) to to, że body jest jaśniejsze (wręcz grafitowe) a ras jest czarny. Żadnych luzów nie mam, więc jest to pewnie "na chybił-trafił" z tymi luzami.

Wiesz, że jak pisze GB v.2, to jest do GB v.2? w emkach nie ma udziwnień typu szerszy cylinder - zwykle. Tu jest wszystko ok, tylko faktycznie, silnik do wymiany, ale troche pociągnie (czyt. kilka tygodni) Jedyne, co się zwykle różnie, to materiały ;)

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie silnik to cienizna . Faktycznie body grafitowe a risy czarne . Ja mam wstawiony silnik JG i batke 10.8 king arms . Replika po wymianie gumki ma stabilne 360 fps i na prawde ładną pracę . Przez moje ręce przeszło jakieś 20 replik . Jak dla mnie poziom wykonania przewyrzsza repliki Boyi i PJ

Edited by przemo76suw
Link to post
Share on other sites

Czy jestem zadowolony - u mnie jest przerwa zimowa, i trudno o skład więcej niż 4 osoby na teama, a normalnie to jest nas spokojnie 15 vs 15, więc trudno powiedzieć, o jej spisywaniu się w lesie ;) Mistrzem celowania z takiego przeziernika nie jestem, więc silnik przejdzie na drugi plan, a stary kolimator - cóż, sypie się. Jeszcze jedna uwaga - RISy troszke szarpią po łapie, więc jak trzymasz za front grip, to obowiązkowo osłony (bez tego nie myśl o rękawicach, długo nie potrzymają)

Link to post
Share on other sites

Kupiłem SR-16 bo GROM jej używał i jest przystosowana dla leworęcznych, w porównaniu do HK416, który jest używany teraz, więc zostało 16 ;) I tak dokupię lufę zewnętrzną i wymienię na 363mm (taka krótka wygląda troche pedalsko ;D) Dobrze, że doradziłeś kulki, bo zapomniałem ostatnio trochę o nich ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

bo to kopia vfc, jak pewnie wiesz ;D Mnie GB na pierwszy rzut oka nie wyglądało też miodziasto (konkretnie: szkielet), zresztą i tak czeka wymiana na M100 i w przyszłości gb systemowskie. Może coś w przyszłych dniach jeszcze będzie, zaoorganizuje się kilku ludzi, śniegu nie ma i oficjalny test. Miejmy nadzieje, że to był tylko wadliwy egzemplarz ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...