Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG - SR-16 E3 IWS / AEG - SR-15 E3 IWS


Recommended Posts

Witam gadałem z kumplem który zna się w temacie i powiedział mi ze jak będę miał kasę to śmiało mogę sobie nabyć to cudo i tak się zastanawiam czy HK 416 ful metal cz tą SR-ke ale SR jest przystosowana dla lewo ręcznych i to jest jej wielki plus wiec proszę o szczegółowe info na temat tej repliki :)

Link to post
Share on other sites

Nikt mi nie dał odpowiedzi wiec zaryzykowałem i kupiłem. :) Kupiłem co prawda nówke SR 15 przez allegro ale zaoszczedzilem 200zł ;) Jakośc wykonania jest naprawde bardzo dobra, nic sie nie telepie itp. Jako że zaoszczedziłem te 2 stówki, otrzymałem egzemplarz który ma albo źle spasowaną lufę zewnętrzną ( lufa leci minimalnie w prawo) albo lufę z wada fabryczna. Wezme się za to niebawem. Druga wadą może być malowanie body które wygląda jakby bylo malowane 2 razy, lecz mi sie to bardzo podoba i uznaję to za plus :) Co do osiągów to mam jakies 380 fps, zasięgu konkretnego nie mierzyłem, ale strzela naprawde ładnie. Obustronny selektor jak i bolt catch działa doskonale. Jak za taką cenę mamy naprawde mocną i trwałą replikę ( a nie jak w przypadku np PJ przedni ris latal na boki) tutaj nic ANI DRGNIE :) Stockowa batka 9,6 V 1100mAh spokojnie daje rade, lecz polecam zakup zapasowej bo ta wystarcza na około 3 hicapy.

 

Planuję wsadzić do niej precke 6.02 albo 6.03 + gumka madbulla badz guardera z dystanserem H i myślę że będę miał ładne 400-410 fps i skupienie bardzo dobre. Dokupiłem do mojej SR 15 tłumik z taiwanguna ( te po 85zl) i zrobiła się z niej niezła krowa ;) Dla zainteresowanych mogę zrobić zdjęcia.

 

Polecam i służe pomocą :)

Edited by SoH Jasio
Link to post
Share on other sites

Replikę sprawdzę własnie we wtorek na większej strzelance do dokładniej opisze :) Narazie mam sporo smaru na gumce hop up i strzały sa z duża rozbieznoscia, mysle ze 200 kulek i sie unormuje ;] Zasiegowo ładnie i podobnie do chinczykow z 400 fps ( tutaj mamy dluzsza lufe - mowa o mojej SR 14)

Link to post
Share on other sites

Obiecane zdjęcia a na nich główne wady mojego egzemplarza.

 

1. Body ( mi sie osobiscie bardzo to podoba, body ma przyjemny grafitowy kolor)

 

sdc13355.th.jpg

 

 

2. Mimo ze posiadam wersje SR 15 mam oznaczenia od wersji SR 16 ( dla mnie nie ma to wielkiego znaczenia)

 

sdc13359.th.jpg

sdc13356m.th.jpg

 

 

Ogólnie po założeniu tłumika i Eotecha 552 wygląda dla mnie bosko , choć replika stała się naprawde długa :)

 

sdc13361.th.jpg

sdc13364.th.jpg

 

Jeżeli komuś nie przeszkadzają takie bzdety to szczerze polecam zakup :)

Link to post
Share on other sites

Prosze moda o sklejenie posta.

 

Moja replika przemieliła juz ok. 1500 kulek i mogę powiedzieć , że gumka HU do wymiany odrazu. 1,5k przemielone a gumka na ustawionym 0 raz kreci ladnie a raz prosto w niebo. Także wymiana ( chyba bialy guarder kupie). Przy strzelaniu na single celnośc jest przyzwoita, na auto wiadomo rozrzut. Zasięgowo skuteczny zasięg to jakieś 40m może 45m bo strasznie wiało. Calkowity 55-60. Z repliką jak narazie zero problemów poza wspomnianą gumką.

Link to post
Share on other sites

Dzięki ale planuje dokupić kilka mid-capów do tej repliki i szperałem po sklepach ale niestety nie stać mnie na to żeby kupić jakieś magi nie sprawdzone :/ dlatego czekam na jeszcze !! :) ale dzięki SoH Jasio i tylko pozostaje w sumie czekać i zobaczyć co będzie się działo :) . Jakieś problemy z szkieletem były więc tylko tego się obawiam

Link to post
Share on other sites

Kupiłem lipolka 11,1 V 20 C i jak ma coś się posypać napewno poinformuje :)) Zmieniłem także gumkę na biały Guarder lecz regulacja przynosi marne efekty, chyba dystanser włożę pionowo i zobaczymy co będzie bo jak narazie poprawy zasiegu nie widać.

Link to post
Share on other sites

Ja tez mam taką gumę Guardera taką jak ty ale dystanser wywaliłem od razu i zamontowałem niby dystanser zrobiony z pustego wkładu po długopisie i teraz jest regulacja taka jak powinna być :D .

 

Szkielety Deep Fire są na specu ale co do jakości to nie wiem nie miałem styczności z nimi podaje tą firmę tylko i wyłącznie dlatego że ich szkielety są w miarę tanie a na dodatek jest przecież gwarancja i tak to jest panowie z Chinolami żaden nie jest doskonały :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Postanowiłem trochę podkręcić swoją SR'ke. Przebieg ponad 3 000 kulek. Na gearboxie ani śladu pęknięć . W środku także wszystko całe i na 1 rzut oka w porządku. Zębatki to JG, oczywiście były źle spodkładkowane ( naliczylem az 12 podkladek :O ) . Przy głębszej kontroli odkryłem sporą nieszczelnosci Cylinder - Głowica Cylindra , wymieniłem głowicę cylindra i jest o niebo lepiej praktycznie 100%. Zębadki spodkladkowalem , teraz czekam teraz na smary i na spręzynę M130 i po tych zabiegach planuję wyciągnąc 420-430 FPS :) Co do ciekawostek w środku na zębatce tłokowej załozony był dystanser, który wiadomo ma za zadanie głębsze schowanie dyszy w GB, musze przyznac ze taki dystanser pierwszy raz widze w chinskiej replice . Całość zmierze na chrono i podam ile wyciągnąłem :) Jak GB nie posypie się przez kolejne 3 k kulek inwestuje w ciche głowice :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Kolejny updejt :) Przy 4 tysiach zalozylem BORE UP Guardera + springa m130 ;) Calość daje piekne 440-450 fps ;) Kolejne tysie na karku i zero jakich kolwiek uszkodzen GB. Replika zerwała sie raz z zawieszenia i myslalem ze to byl jej koniec bo poleciala prosto na beton, polamal sie jedynie boltcatch (plastikowy element). Calosc smiga jak nowka a to juz jakies 4,5-5 tysiecy ;)

Link to post
Share on other sites

Ja bym z Lipolem bał się więc wezmę zwykła jakąś :)

 

ja na allegro znalazlem SR15 i SR16 ale to z gunfire za 864zł wraz z przesyłką :)

A strasznie kocham eMki a na droższe nie chce wydawać.. Bo też te droższe są cięższe a ja nie jestem zbyt silny (wiem ze 4kg to malo) ale do mnie jednak wysilek jakis tam :)

 

Tutaj chyba z kolimatorem rączką taktyczną z 2700 może będzie :) (bo bez niczego podają 2500)

 

PS.

Soft Jasio

 

Mogę mieć Classic Army SR25 po tuningu po znajomości za 600zł używka

 

czy tę a nówkę z lekkim tunigiem gumki lufki prec. ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zakupiłem replikę SR15 nie od SoH Jasio. Wszytsko cacy tylko ułamał się się bolec od dźwgni przeładowania to w środku co ciągneło za klapę łusek i zamek. Teraz nie mogę otworzyć ani jednego ani drugiego. Musiałbym teraz (gdy chce hopup regulować) otwierać całą broń lub zostawić klapę otwartą i wtedy. Ale nie chce zapaskudzić jej

 

Probowalem taka sama czesc z metalu zrobic, zrobilem ale cos nie trybi. Chce zakupic z Specshopu te materialy tylko nie wiem czy tez ten element co mi sie zlamal bedzie z plastiku czy metalu. Dokladnie chodzi o ten.

 

http://s2.ifotos.pl/img/Magical-S_harssxx.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...